Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOKUJÚCI zážitok Borisa Valábika: Mučivé momenty pri záchrane dcérkinho života!

Boris Valábik s dcérkou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Boris Valábik s dcérkou Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Bývalý slovenský hokejista Boris Valábik sa stal v priebehu posledných rokov hviezdou nielen v komentátorskom kresle, ale ako moderátor, či tvár najúspšnejšieho podcastu Boris a Brambor, kde mu sekunduje Marián Gáborík. Jeho hviezda stúpa čoraz vyššie aj preto je o rozhovory s ním obrovský záujem. Nedávno však sexy obranca prežil jeden z najhorších momentov pre každého rodiča. O desivom zážitku a nočnej more každého rodiča sa rozhovoril pre týždenník Život.

Valábik je od minulého leta ženatý s krásnou brunetkou Luckou, ktorá mu nedávno priviedla na svet dcérku Viktóriu. Pred nejakým časom si však prešli doslova peklom a prežili minúty strachu pri boji o život svojej milovanej princeznej. ako totiž exhokejista priznal, jedného dňa ich Viktória prestala dýchať. „Keď hovoríme o strachu, chcem povedať ľuďom, aby investovali do monitorov dychu pre deti. Tie najkvalitnejšie stoja asi sto eur, a hoci to nie je málo peňazí, nám to malinkú zachránilo. Stalo sa to asi pred tromi týždňami. Síce som o tom nechcel hovoriť, ale keď nad tým rozmýšľam, tak si myslím, že je fér povedať o svojej vlastnej skúsenosti. Stalo sa to v jedno bežné piatkové popoludnie. Bol som na poschodí a počul som pípať alarm. Keďže máme ten najkvalitnejší monitor na trhu, nemá falošné poplachy. Pípa len vtedy, keď malinkú vyberieme z postieľky a monitor zabudneme vypnúť. Manželka bola dole, tak som si myslel, že podložku nevypla a ide o planý poplach. Po chvíli som však počul, ako manželka v panike kričí: „Dýchaj, Viki, dýchaj! Preber sa!“ Asi po pol sekunde som bol dole,“ opísal šokujúci zážitok Valábik.

Našťastie si obaja zachovali chladnú hlavu a robili všetko pre záchranu ich dcérky. „Obaja sme sa snažili robiť všetko možné. Najskôr malú prevrátiť, pobúchať jemne po chrbátiku, polohovať, ale nič nefungovalo. Začala nám červenieť a okolo očiek a ústočiek modrať. Privinul som si ju k sebe a začal som jej dávať umelé dýchanie. Keď som ju držal v náručí, až sa mi podlomili kolená, pretože myšlienke, že ju nezachránim, že ju môžem stratiť, som sa neubránil. Zatiaľ čo som jej dával umelé dýchanie, a to sa už rozprávame o dlhom časovom úseku, ktorý si netrúfam odhadnúť, manželka volala na 112, kde nám poradili po tom všetkom, čo sme vyskúšali, dať malú na rovnú tvrdú podložku a začať s masážou srdca. Vtedy nám opäť začala dýchať,“ povedal o drsnom zážitku inak vždy silný chlap, ktorého len tak niečo nerozhodí. Bojovať o život svojho dieťatka je však iný príbeh a sympatický Boris sa zrejme rozhodol prehovoriť aj preto, aby medzi rodičov rozšíril osvetu o monitore dychu, ktorý sa v prvých mesiacoch javí ako nevyhnutný. Našťastie v tomto prípade dopadlo všetko dobre a Boris sa s manželkou tešia ako ich milovaná Viktória rastie ako z vody.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 18. apríla 2021
reklama:
reklama:
reklama: