Bývalý futbalový reprezentant: Drsné obvinenia z týrania manželky! Zadržala ho NAKA

Zdieľať
Svadba Kamila Kopúnka
Kopúnek s manželkou Foto: SITA

Bol hrdinom MS vo futbale, ktoré boli pred 10 rokmi v Juhoafrickej republike. Práve on strelil legendárny gól proti Talianom a Slovensko ho milovalo. Práve v tom istom roku vstúpil aj do stavu manželského, no dnes sa zdá, že medzi Kamilom Kopúnkom (36) a jeho manželkou Dominikou zúri poriadna rozvodová bitka. 

Futbalistu totiž pred dvomi dňami zadržala NAKA a predviedla ho na výsluch. To, že skončil v putách kvôli údajnému týraniu blízkej osoby je ešte šokujúcejšie. Ako informovali viaceré médiá, malo ísť o jeho manželku. „Je zadržaný ako obvinený a momentálne prebiehajú procesné úkony,“ povedal pre televíziu JOJ hovorca policajného prezídia Michal Slivka. Nakoniec ho muži zákona prepustili a k celej kauze, ktorá otriasla slovenským futbalom sa vyjadril nielen otec bývalého reprezentanta, ale nakoniec aj samotný športovec. Jeho otec povedal, že manželia spoločne nežijú v jednej domácnosti už viac ako pol roka a dokonca ich čaká už druhé rozvodové konanie pred súdom. „Obvinenia, ktoré proti Kamilovi podali jeho žena, švagor aj svokrovci, sú vymyslené. Na nevestu veru teraz nemám pekného slova, ale verím, že sa všetko vysvetlí a dá na správnu koľaj. Najviac ma hnevá, že ho zadržali ako nejakého zločinca,“ povedal otec futbalistu.

Rovnako sa k všetkým obvineniam stavia odmietavo aj Kopúnek, ktorý ich považuje za totálny výmysel jeho čoskoro bývalej manželky a jej rodiny. Navyše opísal aj to, ako zadržanie prebiehalo. „Potom ma predviedli pred vyšetrovateľa, ktorý mi prečítal, z čoho som obvinený. A strčili ma do cely predbežného zadržania. Bol som z toho v šoku, vôbec som netušil, o čo im ide. Veď niekoľko hodín predtým sme mali na okresnom súde rozvodové pojednávanie, kde o týraní nepadlo ani slovo. Ani nechcem hovoriť, čo som prežíval, neželám to nikomu,“ povedal Kopúnek pre portál Šport24 a dodal: „Môžem s čistým svedomím prehlásiť, že žiadnemu týraniu manželky počas nášho manželstva nedošlo. Som nevinný! Zo strany manželky a jej rodiny ide o účelové obvinenia. Som zhrozený z toho, že sa polícia SR necháva zneužívať a ovplyvňovať bežné rozvodové konanie dvoch ľudí.“

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom