Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Karel Gott zarába aj po smrti: Takéto vyznanie mu poslala vdova Ivana do neba!

Karel Gott zomrel presne pred rokom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Karel Gott zomrel presne pred rokom Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Pred pár dňami uplynul rok od smrti legendárneho maestra Karla Gotta. Ten podľahol zákernej rakovine a dodnes na neho spomínajú nielen jeho fanúšikovia, ale hlavne rodina. Presne na výročie jeho milovaná manželka Ivana Gottová venovala svojej životnej láske laskýplné vyznanie, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. 

„Dnes je to rok! A nie je deň, aby som na Karla nemyslela. Potom, čo manželovi a tým aj celej našej rodine na konci roka 2017 opäť vstúpila do života vážna choroba, bol si vedomý toho, aké obmedzené množstvo času mu na tomto svete ostáva. Naučili sme sa spoločne radovať z každého ďalšieho dňa a žiť iba pre prítomnosť. Zároveň sme do tejto prítomnosti pozvali aj minulosť. Manžel sa rozhodol, že chce, aby tu po ňom niečo ostalo, niečo viac, ako jeho piesne. Darček pre jeho verných fanúšikov, obraz jeho životnej cesty, kniha, ale tiež film. Začal ešte intenzívnejšie pracovať na svojej autobiografii a pritom sa rozrozprával o celom svojom živote nabitom prácou a umením. Súčasne chcel veľmi aj svoj životný filmový dokument. Viem, že mu záležalo na tom, aby vznikol pravidvý film nielen o jeho práci, ale aj o krásnych a harmonických vzťahoch v našej rodine,“ napísala Vdova Ivana.

Práve film o Karlovi Gottovi bude mať o niekoľko dní premiéru, ktorá sa posunula pre ochorenie Covid – 19, ktoré diagnostikovali pani Gottovej. Režisérkou dokumentu, na ktorý čaká celé Česko, ale aj Slovensko, je Oľgá Špátová a premiéra bude 15. októbra. „Bola nám sympatická už keď s mojim manželom natočila dokument k jeho 70. narodeninám. Páčilo sa nám, že aj keď je veľmi mladá, mala o filme už vtedy jasnú predstavu. Navyše bola pokorná. Točila nenápadne a v tichosti, v sprievode najužšieho štábu, poväčšine len ona a zvukár,“ popísala vzťahy s režisérkou Ivana. Gott bol v čase nakrúcania vážne chorý a nie vždy mu podľa slov jeho manželky bolo dobre. Častokrát prekonával sám seba a režisérka s ním a jeho najbližšími bola takmer do poslednej chvíle. Gott bol a stále je obrovskou hviezdou, najväčšou u našich západných susedov.

Dôkazom toho je napríklad aj to, že po smrti na neho fanúšikovia nezabudli. Hudba tu ostala a jeho cédečká išli na dračku aj po smrti maestra. Podľa najnovších informácií, si tak rodina prilepšila na konto o viac ako 10 miliónov českých korún, čo je asi 400 tisíc eur. A tento rok to bude ešte viac práve pre film, ktorý sa onedlho dostane do kín. Ľudia už teraz netrpezlivo čakajú na to, kedy si ho budú môcť pozrieť. Okrem toho sa za posledný rok hrali Gottove skladby v rádiách, predal tisíce albumov a song s jeho dcérkou Charlotte má desiatky miliónov videné na YouTube.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 4. októbra 2020
reklama:
reklama:
reklama: