Najsexi hokejista je v chomúte: Baby, toto telo je ženáčom! Dva mesiace to tajil...

Zdieľať
Boris Valábik mieri do šou RTVS
Boris Valábik s manželkou Foto: Instagram Boris Valábik

V zámorskej NHL nepatril k našim najväčším hviezdam a nezarábal milióny dolárov, no po skončení aktívnej kariéry na ľade stúpa jeho kariéra raketovým tempom v inom odvetví. Hokejku vymenil za komentátorský pult, či mikrofón a dnes hviezdi Boris Valábik napríklad v relácii na RTVS, či vlastnom podcaste, ktorý má spoločne s Mariánom Gáboríkom.

Aj vďaka novonadobudnutej popularite sa zástup jeho fanúšičiek rozširoval raketovým tempom. Dôkazom jeho popularity je aj viac ako 31 tisíc fanúšikov na sociálnej sieti Instagram. Valábik pritom nepatrí do tej kategórie športovcov, ktorí by mali v hlave iba hokej a vzdelanie by pre neho nebolo dôležité, práve naopak. Vyštudoval Strednú odbornú policajnú školu neďaleko Bratislavy a práve v policajnom zbore aj pôsobil. Uhrančivý pohľad, svalnaté dokonalé telo a viac ako dva metre výšky sú miery, ktoré by padli vhod aj modelom na predvádzacom móle. Rovnako tak práve pre jeho vzhľad by sa mu fanúšičky najradšej hádzali pod nohy, no on si našiel svoju vyvolenú.

Dnes je ten deň, kedy pretečie zrejme veľa sĺz medzi slovenskými slečnami. Valábik sa na sociálnej sieti pochválil fotkou so svojou vyvolenou Luciou. No nešlo o obyčajnú fotografiu, ale o tú svadobnú. O zásnubách páriku vedeli všetci, no ich deň D sa im podarilo utajiť poriadne dlho. Valábik si mal totiž svoju lásku zobrať za manželku ešte v auguste tohto roka. „Game over. D-day. Frajeriek môže mať chlap veľa. Aj by mal mať, aby vedel, že tá pravá do života je skutočne tá pravá,“ napísal ku krásnej fotografii, na ktorej je už so svojou ženou. Valábik sa tak zaradil ku svojim kolegom – hokejistom, ktorí sú vo väčšine už ženatí a majú svoje rodiny. On síce novinku v podobe budúceho potomka neoznámil, no zrejme ani táto radostná správa nebude otázkou rokov, ale skôr mesiacov. Predsalen vek na otcovstvo už má.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom