Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Škandál futbalistu Weissa. Objímačky a bozkávačky s Kmotríkom mladším a potom…Vytiahol svoju pýchu a ….

Weiss s Kmotríkom
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Weiss s Kmotríkom Foto: tip od čitateľa, SITA
reklama:
reklama:

Slovenským futbalom opäť otriasa alkoholový škandál Vladimíra Weissa mladšieho. Tentoraz sa jeho súčasťou stal aj majiteľ futbalového klubu Slovan Bratislava Ivan Kmotrík mladší. Obaja páni to zrejme poriadne prehnali s alkoholom a ich video teraz valcuje slovenský internet. To, čo na ňom predviedli, je totiž nanajvýš na zamyslenie.

Zábery, ktoré momentálne kolujú po všetkých médiách rozhodne nevrhajú dobré svetlo nielen na futbalistu, ale aj majiteľa klubu, v ktorom syn známeho slovenského trénera pôsobí. Všetko sa odohralo v luxusnom slovenskom hoteli, kde boli obaja aktéri so svojimi partnerkami. Tie sa však ich „orgií“ pred vchodom do hotela nezúčastnili. Na záberoch je pritom jasne vidieť, že sa k sebe obaja páni majú viac, ako by sa na nich patrilo. Dôvodom, prečo sa nielenže objímali, ale padli aj bozky bol fakt, že prežili poriadne búrlivú noc. Nechýbal samozrejme alkohol, ktorého užitie je vidieť najmä na Weissovi. Ten sa totiž miestami len tak tak udrží na nohách. Po láskyplnom objímaní a bozkoch však príde ešte šokujúcejší záber, kedy si futbalista stiahne nohavice a ukáže nielen svoje pozadie, ale začne sa dotýkať aj svojich intímnych partií.

„Mrzí ma, že niekto má zvrátenú potrebu tajne nakrúcať cudzích ľudí a následne pošle na zverejnenie video, ktoré je vytrhnuté z kontextu. Áno, s Vladovou manželkou a mojou partnerkou sme na spoločnom víkende. Vlado prežíval náročné a ťažké obdobie, a ako jeho blízky kamarát považujem za absolútne normálne, že sa kamarátsky objímeme a podporíme sa. Ja som počas tohto víkendu s partnerkou, Vlado s manželkou. Vlado bol v náročnej životnej situácii, aj preto, že ho mrzelo, že kvôli zdravotným problémom nám nemohol pomôcť v európskych pohároch. Nechýbali preto ani normálne ľudské emócie. Samozrejme ma mrzí záverečná časť videa, za čo sa v mene Vlada ospravedlňujem,“ povedal pre médiá Kmotrík. Aj napriek tomu, že verzia o močení na verejnosti je vierohodná, na záberoch to vyzerá občas aj inak. Weiss sa totiž svojho penisu dotýka a v istom momente to vyzerá tak, akoby ho jeho „parťák“ dokonca fotil, či nakrúcal. Samotný futbalista sa k celému incidentu nevyjadril, no po škandále s jazdou pod vplyvom alkoholu spred niekoľkých rokov si tak zapísal ďalší prúser na svoj účet.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: