Najsexi slovenský hokejista: Najskôr priznal koronu, potom šokoval touto novinkou!

Zdieľať
Boris Valábik mieri do šou RTVS
Boris Valábik s manželkou Foto: Instagram Boris Valábik

Tento rok patrí rozhodne k jeho najúspešnejším. A to rovnako tak kariérne, ako aj v osobnom živote. Jeden z najsexi slovenských hokejistov Boris Valábik sa nielenže zaradil medzi najpopulárnejších komentátorov v slovenskom hokejovom svete, dokonca má s Mariánom Gáboríkom aj vlastnú reláciu na verejnoprávnej RTVS. V súkromí však prežíva ešte väčšie šťastie. 

Potom, ako sa v lete v tajnosti oženil s jeho priateľkou Zuzkou o ktorej vedeli len jeho najbližší a on informácie o svadbe prezradil doslova po funuse, teraz šokoval druhýkrát. Najskôr na sociálnej sieti pridal obsiahly status o tom, ako sa nakazil koronavírusom aj on a rozhodne nejde o žiadnu chrípku, ako sa rôzni podporovatelia konšpiračných teórií snažia presvedčiť verejnosť. „Poviem len svoju vlastnú skúsenosť, ktorú mi ani táto šialená doba a polarizovaná a rozdvojená spoločnosť nemôže zobrať. Mám to za sebou, prekonal som COVID19. Antigénový test mi vyšiel negatívny v čase, keď som mal 39st. teplotu, zimnicu, bolesť hlavy a únavu. To trvalo asi 2 dni. Neskôr prišiel zvláštny čuch (nie jeho strata, ale ako by som stále vdychoval niečo, čo som pred tým nikdy necítil a neviem ten zápach identifikovať) a strata chuti asi na 3 dni. Horúčky ustali, bral som len Paralen. Únava a tlak v hlave pokračovali. Aj vzhľadom k práci aj z preventívnych dôvodov mi RTVS v čase, keď som už bol bez teplôt, bez zimnice ale s otáznym čuchom a únavou, na akú nie som zvyknutý, naordinovala PCR test, aby som v nedelu mohol ísť komentovať hokejovú extraligu (8 dní od negatívneho antigénového testu). Výsledok- pozitívny,“ napísal Valábik k fotografii z postele.

Ten ako profi športovec zrejme dúfal, že jeho telo sa s vírusom vysporiada bez najmenších problémov. Opak bol však pravdou a aj Valábik pocítil, ako ho môže nepríjemná choroba skoliť. „Som bývalý profesionálny športovec, ktorý vie, ako sa má o svoje telo (vrátane imunity) starať. Som človek, ktorý vie ako zlepšiť svoju výkonnosť, regeneráciu, budovať svaly alebo znížiť % tuku v tele, pretože to bolo súčasťou mojej práce, súčasť boja v najväčšej svetovej konkurencie v hokeji. Hlavne pri obmedzenom nadaní potrebujete zaujať a predčiť konkurenciu v niečom inom. Počas svojej hokejovej kariéry som ani raz nevynechal zápas kvôli chrípke, nachladnutiu, nádche alebo teplote, proste som so všetkým hral a cez všetko trénoval. Zodpovedne môžem povedať, že neexistuje, že by som to bol zvládol s Corona vírusom, minimálne týždeň nie. Nemám žiadne ochorenia ani imunitné problémy. Naopak. Cítim sa zdravý a silný. Ale už viem, že to nie je chrípôčka. Aspoň z mojej skúsenosti nie. Držte sa a hlavne zdravie VŠETKÝM, bez ohľadu na politické alebo iné presvedčenie a názory,“ dodal.

Aj v tomto období však môže nájsť niečo pozitívne, keďže sa dozvedel tú najradostnejšiu správu. Jeho manželka Zuzana je v očakávaní ich prvého dieťatka. „S vianočným stromčekom sme sa tento rok poponáhľali, ale najkrajší vianočný darček, aký sme si mohli želať, príde naopak o čosi neskôr,“ okomentoval fotografiu, na ktorej láskyplne bozkáva bruško svojej polovičky. Zdá sa teda, že obdobie pandémie je naozaj bohaté na tehotenstvá, ako mnohí predpovedali. Budúcim rodičom gratulujeme.

Boris Valábik s manželkou
Boris Valábik s manželkou Foto: www.instagram.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom