Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúce priznanie Vittekovej: Prišla o dieťa!

Vittekovci sú rozvedení
Vittekovci sú rozvedení Foto: SITA, Instagram Patrícia Vittek
reklama:
reklama:

Patrícia Vitteková je známa ako manželka futbalistu Roba Vitteka, s ktorým má dve dcéry Sofiu Zaru a Cythiu Laru. Prominentná dvojica, ktorú prezývali aj „slovenskí beckhamovci“ spoločne už pár netvoria, no exmanželka bývalého reprezentanta teraz odkryla poriadne šokujúce a najmä smutné tajomstvo z nie tak dávnej minulosti.

Vitteková je s futbalistom už niekoľko mesiacov rozvedená, navyše má už dva roky mladšieho partnera Tomáša. Rozvod definitívne odklepli v júni tohto roka, s čím sa speváčka priznala aj na sociálnej sieti. S terajším partnerom si medzičasom plánovala spoločnú budúcnosť a v ich plánoch samozrejme nechýbalo ani rozšírenie rodiny. Ako sa však ukázalo, radosť s ďalšieho bábätka Patrícii nebol dopriaty, pretože o vytúžené dieťatko prišla. „Nie je to tak dávno, keď sa so mnou osud trošku pohral a ja som necítila vtedy potrebu o tom informovať okolie, verejnosť, skôr, naopak, v tichosti pochopiť prečo, dať si čas to spracovať a ver či nie, dobre viem, že všetko sa deje pre niečo,“ priznala na sociálnej sieti Vitteková. Reagovala tak na otázku, či by ešte chcela dieťa.

„Ďakujem všetkým, ktorí mi v súvislosti s touto smutnou udalosťou v mojom živote prejavili svoju pozornosť, pochopenie a súcit. Vyjadrujem sa tentoraz k tomu len preto, aby som podporila všetky ženy, ktoré majú za sebou podobnú osobnú skúsenosť, nakoľko viem, ako sa cítia. Som vďačná, že práve v takýchto chvíľach sa najviac vie prejaviť ženská sila a súdržnosť,“ povedala pre denník Nový Čas speváčka a exmanželka futbalistu Roba Vitteka. „Spracovať takúto udalosť chce osobitný čas. Niekomu pomôže sa vyrozprávať a niekomu, naopak, vrhnúť sa do práce, ako som to spravila ja. Sústredím sa v tomto čase na jeden z najdôležitejších pracovných projektov v mojom živote z oblasti gastronómie, vďaka ktorému sa moja pozornosť v tomto predvianočnom čase sústreďuje aj na pomoc zdravotníkom a ďalším ľuďom v prvej línii, ale aj ľuďom bez domova. S dcérami sa uz tešíme na pokojné a pohodové sviatky, ktoré rovnako želám aj vám,“ dodala ešte Patrícia. Tá sa sna o ďalšom prírastku nevzdáva, no z jej slov je jasné, že sa do ničoho neženie bezhlavo, práve naopak. Veciam necháva voľný priebeh a čo má prísť, to príde. „Mám tiež skvelého doktora, a keď sa osud ešte rozhodne inak, tak príde, čo má prísť, ak nie, budem raz skvelá babka, to viem,“ doplnila na záver.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 9. decembra 2020
reklama:
reklama:
reklama: