Legenda sa vracia už dnes: Beverly Hills 90210 je späť. Ako sa zmenili naše idoly?

Zdieľať
ňBeverly Hills 90210 sa vracia
Zdroj: www.ew.com

Kedysi sme týždeň, čo týždeň sadali k televíznym obrazovkám, aby sme sledovali osudy známej partičky z adresy Beverly Hills 90210. Brandon, Brenda, Kelly, Dylan, Steve, Donna, Andrea a David boli našimi vernými spoločníkmi. Povedzte si otvorene, ktor si v tom čase nemyslel, že sú Walshovci súrodenci aj v skutočnosti? Trvalo dlhých 19 rokov, kým sa podarilo pripraviť veľký návrat našich hviezd z mladosti. A práve dnes v noci sa opäť stretnú všetci pokope, avšak bez predstaviteľa rebelantského Dylana.

Jeho predstaviteľ Luke Perry totiž náhle zomrel v marci tohto roku potom, ako postihla mŕtvica. Mal iba 52 rokov a aj on mal byť súčasťou návratu jedného z kultových a najpopulárnejších seriálov histórie. Nové príbehy, stará partia – tak promuje televízia FOX svoj letný ťahák. Či aj dnes dokážu hviezdy osloviť široké publikum je otázne, rovnako je záhadou, ako sa bude príbeh vyvíjať. Práve scenár a to, o čom Beverly Hills 90210 bude, je nateraz zahalené rúškom tajomstva. Malo by ísť o mix nových príbehov spojených s prvkami reality show.

Pôvodná zostava Beverly Hills 90210
Zdroj: www.imdb.com

Podľa všetkého pôjde o akýsi dokument, v ktorom sa tvorcovia zamerali na pôvodné postavy. Herci by mali hrať samých seba a hovoriť o tom, ako sa vyvíjal ich život po skončení legendárneho seriálu. Práve to vyvolalo poriadnu vlnu nevôle a fanúšikovia ostali poriadne sklamaní. Otázkou však je, či to tak bude naozaj. Predsalen sa o seriáli toho veľa nevie a každý čaká na premiérovú časť. O vysielanie Beverly Hills 90210 sa pritom bili najväčšie americké televízne stanice ako ABC, FOX, či CBS. Seriál bude mať 6 dielov. „Pred 19 rokmi, kedy sa seriál skončil, išli každý svojou cestou. Teraz sa Shannen, Jason, Jennie, Ian, Gabrielle, Brian a Tori opäť stretnú kvôli nápadu Beverly Hills 90210 obnoviť. Ale príbeh toho, ako sa dávajú dohromady, bude vlastne oveľa viac cool, ako skutočný remake. Čo sa stane, keď sa ikonickí herci pokúsia znovu začať tam, kde kedysi skončili,“ píše sa v oficiálnom stanovisku stanice. A možno príde po 6 dieloch obrovské prekvapenie a seriál sa nakoniec dočká aj reálneho pokračovania. A čo vy? Tešíte sa na návrat svojich detských hrdinov?

Pozrite si novú upútavku na Beverly Hills 90210

Originál upútavka z Beverly Hills 90210

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom