Cibulková s detským kočíkom: Je tehotná? Tenistka prehovorila...

Zdieľať
Dominika Cibulková
Instagram Dominika Cibulková

Najlepšia slovenská tenistka v histórii Dominika Cibulková momentálne už niekoľko mesiacov nehrá, ani netrénuje. Dôvodom má byť poranenie achilovky, ktoré sa objavilo krátko po French open, kde vypadla v prvom kole. Okamžite sa tak začali šíriť správy, či náhodou za jej dlhšou pauzou nie je tehotenstvo, ktoré zatiaľ pred verejnosťou a fanúšikmi tají. Najnovšie sa na sociálnej sieti pochválila fotografiou s detským kočíkom, ku ktorému napísala veľavravný odkaz.

Cibulková síce na kurtoch tento rok nepredvádza bohvieaké výkony, za to jej popularita stále rastie. Na sociálnych sieťach ukazuje svoj spokojný život, ktorý sa posledné mesiace netočí okolo tenisu. Dovolenky, oslavy, oddych v spoločnosti priateľov – tak vyzerá obdobie bez tvrdého tréningu a hry na tenisových dvorcoch. Cibulková je na sklonku kariéry a je otázne, kedy svoju úspešnú kariéru ukončí aj oficiálne. A práve dlhšia prestávka, ktorá trvá od mája tohto roka. V prvom kole francúzskeho grandslamu vtedy vypadla s bieloruskou Sobolenkovou.

Odvtedy raketu do rúk v súťažnom zápase nezobrala. A aj preto sa zrejme začali šíriť špekulácie o jej tehotenstve. Tie sa rozhodla vyvrátiť samotná hráčka, keď včera zdieľala fotku s detským kočíkom. K snímke napísala krátky popis, že je to iba tréning na jej vlastné dieťa, avšak nie je tehotná. V rozhovoroch však už o dieťati hovorí stále častejšie. O 5 rokov by dokonca chcela mať dve. „Vtedy by som už chcela byť mama. Budem mať tridsaťštyri rokov a síce neviem, aké to je mať jedno dieťa, ale vtedy by som už rada chodila s druhým bruchom,“ povedala ešte minulý rok Cibulková na margo päťročných plánov. Zdá sa teda, že na tehotenstvo populárnej tenistky si ešte budeme musieť počkať. Alebo je už hráčka v tom a iba tají prvé mesiace, ako je to pri mediálne známych mamičkách zvykom? Zatiaľ tomu nič nenasvedčuje…

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom