Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Len 5 dní po pôrode sa fitness modelka pýši takýmto bruškom!

Horizon33_2016 4 4_10 38 24.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Chontel Duncan sa profesionálne venuje fitness modelingu a jej práca sa, pochopiteľne, odráža na tom, ako vyzerá. A keďže aj jej tehotenstvo bolo fitness, po pôrode jej bruško vyzerá takto.

Chontel, ktorá aj počas tehotenstva cvičila a zdravo sa stravovala, pravidelne pridávala na svoj Instagram fotky bruška. To mala aj krátko pred pôrodom krásne vyrysované.

Finalistke Miss Universe Australia 2009 sa pred pár týždňami narodil zdravý chlapček a Chontel vo zverejňovaní fotiek svojho bruška pokračuje. Na Instagram zavesila fotku len 5 dní po pôrode, na ktorej vyzerá takto.

Chlapček menom Jeremiah prišiel na svet zdravý a hoci sa Chontel posťažovala, že sa cíti, ako keby do nej niekto boxoval počas dvanástich kôl v ringu, je šťastná. „Ešte ma čaká zotavovanie sa z pôrodu, no dúfam, že to pôjde rýchlo, pretože sa neviem dočkať, kedy začnem konečne opäť trénovať,“ napísala Chontel k fotke.

My Mornings are so different now… Miah ?

A photo posted by ????SnapChat?? ChontelDuncan (@chontelduncan) on

Takto vyzerala Chontel týždeň pred pôrodom:

BUMP UPDATE ? 39 weeks…. Only 7 days to go ? I have hung up the gloves & sneakers ????? Had my last session Monday night, absolutely LOVED it, had great energy, flexibility & recovery… but my instincts told me that this should be my last @hiit_australia class. It's hard to explain but you just know your body & it's almost like you have this bizarre connection with it where it tells you… Anyways I am proud of my journey, SO proud of Little D & couldn't have wished for a better experience. Now for the waiting game till our D Day! My husband has been incredible, foot rubs, sneaking off to work so I get a sleep in, making sure everything is ready, always turning up to our OB appts with a bucket full of Q's, going over everything we need to do when the day finally arrives & always asking me how I an his son are. Seriously couldn't have done it without him ☺️ My final challenge is accepting that I have to take time off from work, I can't run the classes, can't train in them, can't control the office & oversee that everything is running smoothly… I have other priorities now & until Little D arrives I cannot structure or plan out a new routine until then. I have no idea how I will make it work, but I just know it will. I love my job, I love the atmosphere, I love the people, I love being productive, busy & achieving. So now it's time to step out for a second & challenge myself to master running a business whilst being the best mum a possibly can for my little man. Is crazy to think that soon I won't have my bump…? Little D I cannot wait to meet you ? "First glimpse of him will be on my snap chat chontelduncan"

A photo posted by ????SnapChat?? ChontelDuncan (@chontelduncan) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. apríla 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: