Cvičí a dojčí zároveň? Táto mamička to s cvičením trochu preháňa...

Zdieľať
Horizon33_2016 1 28_13 19 22.png

Osobná trénerka Sharny Kieser je mamou šiestich detí, no napriek tomu má postavičku ako lusk. Jej najnovšia fotka, ktorú zavesila na Instagram, pobúrila nejednu mamičku.

Fotka, na ktorej Sharny cvičí a zároveň dojčí svojho synčeka, vyvolala množstvo diskusií. Hoci veľa ľudí ju za to, že sa cvičenia nevzdala ani počas materských povinností, obdivuje, nájdu sa aj neprajníci. Tí nechápu, ako môže čerstvá mama tak krátko po pôrode cvičiť a pri tom ešte aj kŕmiť svoje bábo.

Športovkyňa robila výpady s bábätkom v náručí už dva týždne po pôrode a vyhlasuje, že týmto cvičením spáli denne aj 400 kalórií.

Prvé tehotenstvo však prebiehalo u Sharny úplne inak. Počas neho pribrala 30 kíl, pretože nezdravo jedla. Pri piatom dieťati sa rozhodla, že skúsi žiť fit aj počas tehotenstva. No a prinieslo to svoje ovocie. Sharny cvičí iba jednoduché cviky s vlastnou váhou a ako povedala pre Daily Mail, počúva svoje telo.

Zdravý životný štýl zrejme prispel k bezproblémovému pôrodu, ktorý trval len hodinu. No a vďaka cvičeniu a zdravému stravovaniu sa počas celého tehotenstva cítila výborne a doslova si ho užívala.

Sharny, ktorá bola tehotná a dojčila viac ako sedem rokov, sa veru môže pochváliť parádnou postavičkou.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom