Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

9 dní po samovražde Moniky Potokárovej (†27): Pohreb v úplnej tajnosti a ešte za tmy! Prvá reakcia herečkinej mamy

Monika Potokárová
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Monika Potokárová Foto: SITA/Marko Erd
reklama:
reklama:

Svoju milovanú dcéru pochovali v úplnej tajnosti. Monika Potokárová sa rozhodla ukončiť svoj život dobrovoľne pred 9 dňami, rodina sa následne rozhodla, že verejnú rozlúčku si nepraje, Slovenské národné divadlo tak ich prianie akceptovalo. Pohreb nakoniec prebehol na košickom cintoríne ešte včera v skorých ranných hodinách. Prvýkrát od smrti herečky sa ozvala aj jej mama, ktorá sa však nezmohla na žiadne slová…

„Chceli to urobiť v úplnej tichosti. Pohreb sa konal ešte pred oficiálnym otvorením košického cintorína. Už o 6.45 hod. bolo po všetkom. O celom pohrebe vedelo len minimum zamestnancov cintorína,“ napísal Nový Čas. Ako ďalej uviedol denník, rozlúčka prebehla v kruhu asi 10 najbližších, medzi ktorými nechýbal ani herec Robo Roth, ktorý bol manželom talentovanej herečky. Práve on ju našiel v ich byte v centre Bratislavy. Ako Najky informovali už pred niekoľkými dňami, Potokárová mala spáchať samovraždu obesením. Zvolila si tak veľmi krutý spôsob na odchod z tohto sveta.

Ešte pred niekoľkými dňami sa počas udeľovania cien, kde jednu za umenie získala aj herečka, vyjadril k jej smrti aj samotný Roth. „Ruské denníky sú dopísané. Monikine denníky sú dopísané. Monika Potokárová dala divadlu všetko, bohužiaľ, všetko. Som hrdý a bolo mi cťou, že som manželom Moniky Potokárovej,“ povedal minulý piatok zdrvený herec. Prvýkrát sa od smrti dcéry vyjadrila ja jej mama, ktorá však nič nepovedala, iba na sociálnej sieti uverejnila fotografie, ktoré hovoria za všetko aj bez slov. Okamžite sa pod nimi objavil súcitné slová, ktoré sa rodine a blízkym čítajú momentálne len veľmi ťažko.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 5. decembra 2019
reklama:
reklama:
reklama: