Hantuchová sa nezdá: Najskôr romantika a potom...Noc s českým hokejistom

Zdieľať
Daniela Hantuchová
Daniela Hantuchová Foto: www.espn.com

Konečne našla opäť lásku? Slovenská tenistka Daniela Hantuchová už nie je single. Športovkyňa, ktorá nikdy nepatrila k tým, čo by svoje súkromie prepierala na verejnosti, zrejme randí s najslávnejším hokejistom v Čechách. Novinári u našich západných susedov ju totiž prichytili na romantickom rande s Jaromírom Jágrom. 

Dvojica sa stretla v rámci oslavy istej agentúry, potom si však užívali spoločnosť jeden druhého iba vo dvojici. To však nebolo všetko. Obaja sa spoločne prechádzali českou metropolou a až okolo 3. hodine ráno skončili v istom dome v centre hlavného mesta. Navyše tam podľa portálu expres.cz mali stráviť spoločne aj noc. Samotná tenistka svoje súkromie nekomentovala ani tentoraz, keď sa jej novinári v telefóne predstavili, okamžite zložila telefón. Ani jeden z úspešných športovcov sa k prípadnej novej láske medzi nimi teda nevyjadruje.

O Hantuchovej partneroch sa toho celkovo vôbec veľa nevie. V minulosti ju paparazzi prichytili s partnerom Marcom v centre Bratislavy, spájali ju napríklad s Mariánom Gáboríkom a väčšinou mala partnerov v zahraničí. Lákali ju prevažne Taliani. Ešte pred dvomi romi, počas účinkovania v markizáckom Let’s Dance, priznala partnera. Malo ísť o zahraničného pracháča, kto to však bol dodnes nikto nevie. Jágr o dva roky oslávi 50-ku, Hantuchová má 36. Rozdiel 12 rokov nie je v dnešnej dobe žiadnym problémom, aj v minulosti Slovenka randila z podstatne starším Marcom. Jágr naopak naposledy randil s Veronikou Kopřivovou. Či tentoraz našiel šťastie po boku úspešnej slovenskej tenistky, ktorej kedysi patrilo 5. miesto vo svetovom rebríčku, ukáže až čas. Predsalen im hra na schovávačku zrejme dlho nevydrží. Spoločná noc v Prahe však napovedá tomu, že tu nepôjde len tak o nejaké kamarátstvo dvoch športovcov.

Jaromír Jágr
Jaromír Jágr Foto: SITA

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom