Exfarmárka Mokráňová v slzách: Tornádo im zničilo dom, šokujúce video od brata. Všetko lietalo vzduchom...

Zdieľať
Lucia Mokráňová
Lucia Mokráňová Foto: www.instagram.com

Vo štvrtok podvečer sa Českom prehnala veterná smršť, ktorá za sebou zanechala 5 mŕtvych, desiatky zranených a tornádo zničilo stovky domov. Silu prírody pocítila aj bývalá účastníčka reality show Farma Lucia Mokráňová, ktorej rodina býva práve v Hodoníne, ktorá je jednou z najviac postihnutých oblastí. 

Mokráňová pochádza pôvodom práve z mesta neďaleko slovenských hraníc a aj napriek tomu, že sa momentálne viac zdržiava na strede Slovenska, jej mama a brat bývajú stále tam. A aj ich sa tornádo dotklo viac, ako by si ktokoľvek prial. To priznala aj samotná influencerka a exfarmárka. „Panebože, práve teraz v Hodoníne. Mama mi volala, že im tornádo zničilo dom a zobralo celú strechu. Brácho mi natočil video z nášho bytu, že to ide na neho. Lietajú autá, kamióny, všetko. Potom mi poslal tieto videá. Podľa počasia to je len začiatok a najhoršie má byť o 22.00. Choďte sa schovať do bezpečia. Bola som doma v Hodoníne v utorok a už vtedy bola strašná víchrica a padali stromy, ale že o pár dní príde tornádo, tak to by som nikdy nečakala,“ napísala k šokujúcemu videu Mokráňová.

Ihneď po prírodnej katastrofe sa opäť ukázala solidarita a za necelých 24 hodín sa vyzbieralo takmer 3 milióny eur na pomoc Morave a okoliu. Samotná Mokráňová bola pre tornádo v neustálom strachu, čo bude s jej rodinou, ktorú táto spúšť zastihla, keď boli doma. „Keby som doma tak ja skolabujem od strachu. Dávajte si pozor, myslím na vás, vyzerá to na koniec sveta. Čo sa to deje? Mám strašný strach o rodinu a priateľov,“ dodala ešte vystrašená Lucia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom