Haberov luxus na Floride: Toto si užíva porotcovský kat za veľkou mlákou!

Zdieľať
Pavol Habera
Pavol Habera Foto: TV Markíza

On zarába desiatky tisíc eur za porotcovania, má za sebou úspešné turné kapely Team a jeho partnerka je úspešná modelka a tvár svetoznámych značiek. Prominentný párik Pavol Habera a Daniela Peštová si rozhodne nežijú zle. Dôkazom je aj ich luxusná vilka za veľkou mlákou, kam si môžu kedykoľvek odskočiť a užívať si sladké ničnerobenie. Teraz sa objavili prvé fotografie, ktoré ukazujú, ako si na slnečnej Floride dvojia nažíva. 

Habera pritom za porotcovanie v speváckej šou zhrabne minimálne 100 tisíc eur za každú sériu a to sa dodnes objavil v každej jednej, ktorá sa na obrazovkách objavila. Jeho kolegovia sa pritom pri ňom striedajú jeden za druhým, no slovenský Simon Cowell je dlhoročnou stálicou už viac ako 15 rokov. Je to práve on, kto je považovaný za najdrsnejšieho a získal prezývku porotcvoský kat. Aj vďaka tomuto príjmu si dokáže zabezpečiť luxusný život, do ktorého patrí aj vila na Floride, ktorú si zadovážil práve s Peštovou. Cena za podobnú nehnuteľnosť sa pred niekoľkými rokmi pohybovala okolo 350 tisíc dolárov.

Ide pritom o vilku v jednom z golfových rezortov. Nachádza sa v pomerne kľudnej lokalite, je pri brehu jazera, ktoréé je súčasťou rezortu. Okrem toho je samozrejmosťou aj bazén, ktorý rodine Haberu poskytuje maximálne súkromie. Momentálne si však svoje sídlo za veľkou mlákou nemôžu veľmi užívať, keďže kvôli pandémii COVID-19 sa nemôže cestovať. Habera má navyše povinnosti v speváckej šou, ktorú vysiela Markíza a česká televízia Nova. Momentálne sú však epizódy predtočené, otázkou je, ako to bude pokračovať, keďže akékoľvek výroby sú zatiaľ pozastavené. Keď prídu narad live prenosy, Markíza môže mať v tomto prípade veľký problém, pretože by musela natočiť všetko buď bez divákov, alebo jednoducho finálové kolá presunúť. Uvidíme teda, ako sa nakoniec kompetentní rozhodnú.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom