Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

KONEČNE DOMA! Wisterová so synmi je na Slovensku. Čo povedala po prílete?

Wisterová ide do boja o synov
Vera Wisterová Foto: SITA
reklama:
reklama:

Návrat, v ktorý už ani zrejme nedúfala. Slovenská moderátorka Vera Wisterová je už niekoľko dní na Slovensku, kedy prišla spoza veľkej mláky. Spoločnosť jej robili aj jej dvaja synovia Theo a Harlow, ktorých uniesol ich otec ešte minulý rok. Odvtedy s ním zvádzala tuhý boj o to, aby mohla oboch priviesť naspäť domov. 

Pre denník Nový Čas sa vyjadrila aj krátko po prílete o svojich pocitoch, ktoré momentálne prežíva. „Ešte stále nemôžem uveriť tomu, že sme s deťmi naspäť doma. Prežila som najťažšie obdobie svojho života, ešte aj skomplikované svetovou pandémiou. Chvíľu potrvá, kým sa z toho všetci spamätáme,“ povedala pre denník Vera. Tá radosť z návratu aj so synmi neskrývala a konečne sa pre ňu skončilo takmer 10 mesačné peklo, počas ktorého nemohla poriadne objať svojich synov a stretnutia s nimi prebiehali len v Amerike. Tam navyše nemohla cestovať len tak, keďže od marca zúri po celom svete pandémia koronavírusu.

Okrem toho, že musela do boja povolať právnikov, obrátila sa aj na príslušné ministerstvo a pomocnú ruku jej podalo množstvo známych. „Som vďačná toľkým ľuďom, že pri nás stáli, že mi pomáhali a boli oporou. Ak by som mala napísať zoznam všetkých, ktorí ma podporovali počas týchto dlhých 9 mesiacov, bolo by to na knihu. Moji rodičia, moja rodina v USA, právnička JUDr. Anna Niku a jej tím, právnička v Chicagu Joy Feinberg, zástupcovia Ministerstva zhraničných vecí SR – veľvyslankyňa Barbara Illková, generálna riaditeľka sekcie medzinárodnoprávnej, konzulárnej a krízového manažmentu a veľvyslanec Martin Bezák, riaditeľ konzulárneho odboru, či moje milované Funrádio, že mi držalo pracovné miesto,“ povedala dojatá Wisterová.

Boj o deti sa však príchodom na Slovensko zrejme neskončil. Jeremy Hulsh, otec jej synov sa vzdať zrejme nemieni a robí všetko preto, aby výsledok súdneho sporu zvrátil. Okamžite sa odvolal, no ako to celé dopadne je vo hviezdach. „Som vďačná aj všetkým ľuďom, ktorí sa za nás modlili a prežívali to trápenie spolu so mnou. Obrovské ďakujem patrí aj môjmu priateľovi Mišovi, ale najviac zo všetkého ďakujem svojim deťom, Harlinkovi a Theuškovi, za ich nekonečnú lásku,“ povedala úprimne Vera, ktorá sa bude snažiť s deťmi naskočiť opäť do normálneho života. Ako totiž prezradila, doma so založenými rukami rozhodne sedieť nebudú. „Skončí sa nám karanténa a konečne sa začnú naozajstné letné prázdniny doma,“ dodala moderátorka. Odvolací súd bude už o niekoľko dní 7. augusta a nikto nevie predpokladať, ako nakoniec boj o deti dopadne. Isté však je, že tentoraz bude Wisterová obozretnejšia, aby sa podobný scenár už nikdy nezopakoval.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 1. augusta 2020
reklama:
reklama:
reklama: