Takmer sa stala tragédia! Hrozivá nehoda doktora Traubnera v Bratislave. Auto skončilo na šrot...

Zdieľať
Doktor Traubner mal hrozivo vyzerajúcu nehodu
Doktor Traubner mal hrozivo vyzerajúcu nehodu Foto: SITA, Polícia SR

Valí sa to na neho z každej strany. Profesor Pavol Traubner sa v poslednom období spomínal najmä kvôli údajnému obťažovaniu svojich pacientok, z čoho bol poriadny škandál. Aby toho nebolo málo, v piatok bol účastníkom hrozivo vyzerájucej nehody, z ktorej vyviazol so zlomeninami a navyše bola v aute aj jeho vnučka Tamarka a manželka Katarína.

Takmer tragická zrážka sa odohrala v Bratislave, kedy sa Traubner vracal z tábora, kde vyzdvihol vnučku a tešil sa na to, ako si večer sadne k televízii a s manželkou si užijú pokľudný večer vo dvojici. Namiesto toho skoncili s polámanými rebrami v nemocnici potom, ako im zrejme do cesty vošlo iné vozidlo a následne skončil na streche Traubner s manželkou a ich vozidlom na streche. Najhoršie na celej situácii bolo, že sa v aute nachádzala aj ich 7 ročná vnučka, ktorú vyzdvihli z tábora, kde bola posledný deň. Tá bola samozrejme v totálnom šoku a museli ju jej starí rodičia utešovať. O hrozivo vyzerajúcej nehode informovala aj polícia na svojom oficiálnom facebook profile.

„Dnes (t.j.v piatok pozn.red.) v čase krátko po 16:15 h došlo v Bratislave k dopravnej nehode dvoch vozidiel. Podľa doterajších informácií vodič osobného motorového vozidla zn. Mercedes – Benz viedol toto vozidlo po ceste od Námestia 1. mája v smere na Kollárovo námestie, pričom pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy stavu a povrchu vozovky, následne narazil do dopravnej značky v dôsledku čoho sa jeho vozidlo prevrátilo na strechu a došlo k stretu so stojacim vozidlom zn. Volkswagen Caddy. Obaja vodiči ako aj spolujazdkyňa z osobného motorového vozidla zn. Mecedes – Benz utrpeli zranenia, s ktorými boli prevezení do bratislavských nemocníc. Alkohol bol u oboch vodičov vykonanou dychovou skúškou na miestne vylúčený. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 7 000,- eur. Ďalšie okolnosti tejto dopravnej nehody sú v štádiu objasňovania,“ napísali muži zákona. 

Traubner mal navyše v týchto dňoch nastúpiť na liečenie do Kováčovej, ktoré musel pre autonehodu odložiť a s manželkou sa budú zo zranení liečiť niekoľko týždňov.

Nehoda doktora Traubnera
Nehoda doktora Traubnera Foto: Polícia SR

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom