Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúca smrť manželky (†47) Otta Weitera: Čo sa stalo jeho životnej láske?

Otto Weiter s manželkou
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Otto Weiter s manželkou Foto: www.facebook.com
reklama:
reklama:

Táto smrť zasiahla množstvo ľudí, ktorí sa pohybujú v hudobnej brandži. Spevák Otto Weiter zažíva najhoršie chvíle života, úmrtie jeho manželky Andrejky (†47) prišla absolútne nečakane. Samotný spevák zatiaľ bližšie informácie k tejto tragédii neposkytol, avšak je jasné, že smrť prišla z čita jasna.

Milovaná manželka známeho speváka z legendárnej relácie Repete zomrela v spánku v pondelok. O jej zdravotných problémoch nikto netušil, za všetkým navyše nemusí byť nič dlhodobého charakteru. Ako sme sa dozvedeli z prostredia speváka, išlo o náhly skon, ktorý nikto nečakal a preto sú z toho všetci v obrovskom šoku. „Nikto nevie, čo sa presne stalo. Vraj jej praskla nejaká cieva a to spôsobilo smrť. Otto je na dne a nechápe, že prišiel o svoju lásku. Navyše v tak mladom veku,“ prezradil nám zrdoj z okolia speváka. Ešte niekoľko dní pred smrťou pritom Andrea pracovala v televízii a tešila sa na nové projekty.

Šokovaný je aj jej dlhoročný kolega a riaditeľ Senzi TV, v ktorej Weiter s manželkou vystupoval bežne. „S hlbokým zármutkom v srdci Vám oznamujeme, že nás náhle a navždy opustila naša kolegyňa speváčka, moderátorka a priateľka ANDREJKA WEITER – FISCHER. Milí kolegovia, priatelia a kamaráti: Prosíme, venujte našej Andrejke tichú spomienku,“ napísal na sociálnu siež Noro Meszároš. Tragédiu nedokáže pochopiť ani ďalšia známa speváčka Marcela Leiferová, ktorá prišla nielen o kolegyňu, ale aj blízku priateľku. Rovnako v šoku je aj ďalšia speváčka Marcela Molnárová. „Ku každému bola otvorená a ústretová. Toto je nepochopiteľná a veľmi bolestivá strata. Veľmi s Ottkom súcitím. Hlboko sa ma dotkla táto jeho, ale i naša strata,“ povedala známa blondínka. Ako sme sa dozvedeli, pohreb by mal byť v pondelok, v Dunajskej Lužnej neďaleko Bratislavy. Rodine Otta Weitera vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 17. júla 2020
reklama:
reklama:
reklama: