Takto nikdy nevyzerala! Noru Mojsejovú karanténa totálne zmenila. Veď to ani nie je ona...

Zdieľať
Nora Mojsejová
Nora Mojsejová Foto: TV JOJ

Za posledné roky je v médiách prepieraná viac pre svoje kauzy, ako úspechy na televíznych obrazovkách, napriek tomu na ňu jej fanúšikovia nezabudli. Nora Kabrheľová, no navždy bude známa skôr s priezviskom Mojsejová, sa z očí verejnosti definitívne vytratila a žije v ústraní.

Svetlá reflektorov jej nechýbajú, no na sociálnej sieti má viac ako 30 tisíc fanúšikov, ktorým pravidelne dávkuje fotky, či informácie zo svojho súkromia. Naposledy pridala fotografiu, ktorá viacerým doslova vyrazila dych. V časoch najväčšej slávy totiž bola Nora známa svojimi plnšími krivkami, nikdy nebola ultraštíhla, práve naopak. Skôr bola typ krv a mlieko. To sa však v posledných rokoch zmenilo. Pod rapídny úbytok na váhe sa podpísali zrejme stresy zo súdnych sporov, ale aj pobyt vo väzbe, kde strávila niekoľko mesiacov. Dnes však vyzerá ešte chudšie, ako kedykoľvek predtým.

Momentálne väčšinu času trávi v spoločnosti svojej sestry Eriky u nej doma, kde si užíva nielen slnko, ale aj bazén. Kedysi to však bola práve Nora, ktorá sa mohla pýšiť bohatstvom a luxusom, o ten však prišla pre svoje podnikateľské aktivity. Oblečenie svetoznámych značiek, či drahé a luxusné dovolenky vymenila za pokojnejší spôsob života. Napriek tomu má na krku ešte niekoľko súdnych sporov, ktoré nie sú uzavreté a v hre sú milióny eur. Ona sama tvrdí, že peniaze nemá a žije s dôchodku. Aj na ten jej navyše siahol exekútor, ktorý jej strháva peniaze za prehratý súdny spor. Ak by sa však mala zbaviť svojich dlhov, musela by sa dožiť neuveriteľných 220 rokov a to je doslova a do písmena nemožné. Podľa fotiek to však vyzerá tak, že si zo svojich problémov bývalá podnikateľka ťažkú hlavu nerobí.

Nora Mojsejová dnes
Nora Mojsejová dnes Foto: Instagram Nora Mojsejová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom