Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Peklo sa skončilo! Súd v Amerike rozhodol. Wisterová už vie, či si môže synov zobrať domov

Wisterová s manželom Jeremym Hulshom
Wisterová s manželom Jeremym Hulshom Foto: archív Vera Wisterová
reklama:
reklama:

Dočkala sa. Slovenská moderátorka Vera Wisterová si včera vypočula verdikt v prípade jej dvoch synov Thea a Harlowa, ktorých uniesol jej exmanžel Jeremy Hulsh minulý rok v októbri uniesol do Ameriky. A práve tam sa odohrával aj súdny spor bývalých manželov. Rozhodnutie súdu však pre Hulsha rozhodne pozitívne nie je. 

„Súd nariaďuje, aby boli H. P. H. a T. S. H. vrátení na Slovensko do 21 dní od vydania tohto rozsudku,“ znie stanovisko súdu v Amerike. Hulsh musí navyše cestu domov aj uhradiť z vlastného vrecka, ten sa však na mieste odvolal. Ide tak o Wisterovej veľké víťazstvo po mesiacoch súdnych sporov, kedy sa v pojednávacej miestnosti pralo to najšpinavšie prádlo dvojice. Obaja na seba vyťahovali tie najhoršie detaily nielen z ich spoločného života. Wisterová však môže byť šťastná, Hulsh jej deti musí dať a ona si tak bude môcť konečne bez problémov objať svoje dve ratolesti v pokoji doma na Slovensku. Ako teraz bude súd postupovať, a či nebude musieť moderátorka čakať na odvolací súd nevedno.

Počas súdneho sporu musela Wisterová niekoľkokrát vycestovať za veľkú mláku, kde síce mala možnosť stretnúť sa so synčekmi, avšak vždy len pod dohľadom a navyše jej úrady pri každej návšteve odobrali pas, aby nemohla urobiť podobný krok ako Hulsh, keď ich uniesol. Ten tak urobil počas ich spoločne stráveného času, kedy sa mal zahrať na hru o hľadaní pokladu. „24. 10. som mala večerné moderovanie a išiel tam môj tatko. O 15.00 som sa s chlapcami rozlúčila a veľmi sa ponáhľali preč, lebo Jeremy im sľúbil opäť tú špeciálnu hru. Do nákupného centra prišiel Jeremy s mapou a veľkým ruksakom a začali hrať. Povedal im, že majú len niekoľko minút, aby sa dostali k pokladu a oni sa veľmi tešili. Začali bežať a môj tatuško, ktorý má 72 rokov, ich nedokázal dobehnúť! Aj keď bol zo začiatku len 2 metre od nich. Tatuško ich jednoducho nedobehol… Harlinko mal obľúbené zelené digitálky, ktoré mal veľmi rád, aj s nimi spával. Naučil sa hodiny a presne vedel, kedy prídem poňho. V osudný deň tesne predtým, ako začali bežať, mu ich dal Jeremy dole a dal ich tatkovi do ruky a potom s nimi utiekol preč,“ povedal tesne po únose Vera. Teraz môže byť konečne spokojná. Aspoň čiastočne sa jej podarilo nad Jeremym vyhrať. Uvidíme, ako sa nakoniec celá situácia vyvinie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 22. júla 2020
reklama:
reklama:
reklama: