SuperStar je späť: Sledovanosť ešte ušla, ale...Táto porotkyňa si to zlízla najviac. Diváci ju vypískali

Zdieľať
Porota SuperStar
Porota SuperStar Foto: TV Markíza

SuperStar sa v nedeľu vrátila na televízne obrazovky Markízy a českej Novy. V speváckej šou bolo viacero noviniek, tou prvou bol počet porotcov. Ten sa zvýšil na číslo 5 a okrem Paľa Haberu, Mariána Čekovského, Leoša Mareša, či Moniky Bagárovej, zasadla do horúceho kresla aj Slovákom neznáma Patrícia Pagáčová. Tá účinkuje v seriáli Ulica, ktorý sa u našich západných susedov vysiela neuveriteľných 15 rokov. A práve posledná menovaná leží po prvej epizóde v žalúdku divákov zrejme najviac. 

A dali jej to aj poriadne pocítiť. Pagáčová jednoducho divákom, ktorí si včera zapli spevácku šou nesadla. Paradoxne však viac „hejtu“ získala práve od našich bratov Čechov. „Dajte preč Pagáčovú. Fakt katastrofa, toto som nečakala, že sa bude chovať ako krava. Keď má úlohu v seriáli, to nevidíme, ale tu ukázala, aká namyslená pipka to je,“ napísal napríklad jeden. Výčitky síce boli aj k ostatným hodnotiteľom, prevažne však ľudia vyzdvihovali najmä Moniku Bagárovú. Podľa nich má v sebe veľkú pokoru a väčšine divákov bola nadmieru sympatická. To Pagáčová toľko šťastia nemala. Diváci ju jednoducho zvozili pod čiernu zem.

„Solaříková, teda Pagáčová. Po prečítaní komentárov nie som jediná, kto zistil čo je to za…Neviem, ako slušne ju pomenovať. Myslím, že veta: Spevácky to zlé nebolo, ale ako človek si mi nesadla, tak hovorím nie. Vážne?“ napísala ďalšia diskutujúca na sociálnu sieť. A takto podobne ladených komentárov sa nájdu desiatky. Habera pritom z celej pomyselnej súťaže o naj porotcu vychádza v podstate najlepšie. A to bol vždy považovaný za kata, ktorý po pekné slovo nechodím ďaleko. Dnes je však obľúbenou stálicou, bez ktorej by si zrejme nikto z nás SuperStar nevedel ani len predstaviť. Otázkou bolo aj to, akú sledovanosť nakoniec nová séria bude mať. Nakoniec to bol lepší štart ako naposledy, kedy v porote bol napríklad Ben Cristovao, či Katarína Knechtová. Či si stúpajúci trend šou udrží, ukážu najbližšie týždne. Už onedlho však do cesty príde jojkársky seriál Jenny, kde hrajú hlavné úlohy Táňa Pauhofová a Ján Koleník. Televízia z Koliby pritom stavila na msívnu kampaň a tak sa dá očakávať, že bude aj vysoko sledovaný. Či porazí aj Česko Slovenskú SuperStar, je však teraz vo hviezdach.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom