Tento sexy chlap chce byť SuperStar. Spev nič moc, ale to telo...A vyzlieka sa na počkanie

Zdieľať
Tomáš Kucuk
Tomáš Kucuk Foto: www.instagram.com

Každá šou musí mať svojho sexy dokonalého chlapa. Ani Česko Slovenská SuperStar nebude výnimkou. Do boja o finančnú výhru a titul speváckej hviezdy totiž ide aj Tomáš Kucuk, ktorý má telo akoby vysekané z kameňa a vyzerá doslova ako Adonis. Ide o modela, ktorý dokonca Slovensko úspešne reprezentoval aj na medzinárodnej súťaži krásy.

Okrem toho sa hrdí titulom Mister Slovenska 2019. Modeling však nie jeho jedinou vášňou, venuje sa aj spievaniu a na YouTube nájdete dokonca aj jeho prvý singel. Pri pohľade na uhrančivý pohľad a dokonalé telo išla do kolien aj maskérka, ktorá ho počas kastingu pripravovala na vystúpenie pred porotou.

Čo hovoríte na spev Tomáša?

„Mám 29 rokov a venujem sa hudbe a modelingu,“ začal Tomáš svoje predstavenie vo videu. „Určite jeden z najväčších modelingových úspechov bolo to, že ma vyhlásili za Mister Slovakia 2019. A mal som sa možnosť zúčastniť medzinárodnej súťaže krásy pre mužov Mister Supernational 2019,“ opísal svoje úspechy sexy Tomáš. A baby, podržte sa. Tmavovlasý fešák priznal, ako to má so ženami a či má frajerku. „Ženy sú pre mňa jednou z najväčších inšpirácii v hudbe, preto k nim mám veľmi pozitívny vzťah a momentálne nemám frajerku,“ dodal na záver.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom