Schudla polovicu zo svojej váhy po tom, čo vypadla z húsenkovej dráhy. Pozrite sa na tú premenu

Zdieľať
Befunky collage 17.jpg

Extrémne obézna študentka sa stala modelkou pre športové oblečenie po tom, čo schudla polovicu svojej telesnej hmotnosti. Táto baba je obrovskou motiváciou pre všetkých, ktorí sa už pri chudnutí vzdali…

21-ročná Mathilde Broberg z dánskeho mesta Aarhus vážila neuveriteľných 126 kíl. Niet sa čo čudovať, keďže jedla na večeru dvojité porcie a zajedala to čokoládou.

Keď však vypadla z vozíka na húsenkovej dráhe, pretože bola príliš ťažká, povedala si dosť. Rozhodla sa vzdať čipsov, sladkostí a pečiva, začala cvičiť a v priebehu štyroch rokov zhodila 57 kilogramov.

Predtým, ako schudla, mala BMI až 40.6, takže bola v kategórii obéznych ľudí. Zdravé hodnoty BMI sa pohybujú v rozpätí od 18.5-25.

Keď sa jej však stal trapas na kolotočoch, začala s drastickou zmenou životného štýlu. Vyskúšala oklamať svoje telo tým, že začala jesť len čajovou lyžičkou a porcie, ktoré jedla, neboli väčšie ako jej dlaň. Takto mala pocit sýtosti a plnosti bez toho, aby zjedla obrovské porcie.

Dnes váži Mathilde, ktorá sa stala aj osobnou trénerkou, 65 kíl a po operácii na odstránenie prebytočnej kože, sa stala modelkou športového oblečenia.

Predtým, ako schudla, jedla všetko – čipsy, čokoládu, koláče, cestoviny a medzi hlavnými jedlami tony nezdravých snackov.

Vďaka svojmu úspechu je teraz v modelingovej agentúre a robí rôzne reklamy a keďže sa pekne vypracovala a má svalnatú postavu, robí aj modelku športového oblečenia.

Jej premena je veľmi inšpiratívna :-)

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom