Nezvyčajná pomsta expriateľovi. Po tom, čo schudla 60 kíl, ju chce späť

Zdieľať
Horizon33_2016 11 24_12 11 15.jpg

Obézna matka sa rozhodla pre nezvyčajne krutú pomstu svojmu bývalému priateľovi, ktorý ju šikanoval kvôli tomu, že mala nadváhu. A tak schudla takmer 60 kilogramov a je z nej poriadna kosť.

32-ročná Alvina Rayne z Filadelfie vážila 124 kilogramov, keď sa v nej niečo zlomilo a začala chudnúť. Denne bola schopná zjesť 5000 kalórií – jedla minimálne dve jedlá z fast foodu a dve veľké misky sladkých cereálií, no a dopĺňala to aj snackmi hocikedy počas dňa.

https://youtu.be/09Jr0q3yYGA
https://youtu.be/09Jr0q3yYGA

Dvojnásobná mama bola taká obrovská, že jediné oblečenie, ktoré jej sadlo, bolo pánske. Priateľ, s ktorým Alvina žila, ju nazýval „tučným kusom odpadu“, a tak sa v roku 2009 rozhodla svoj vzťah s ním aj s jedlom ukončiť.

Alvina sa dala na nízkokarbohydrátovú ketogénnu diétu a pomocou nej a cvičenia zhodila 60 kíl. Dnes má po svojom boku milujúceho manžela a opäť našla radosť zo života. No a jej pomsta expriateľovi, ktorý ju psychicky týral a šikanoval, sa jej vydarila na jednotku. Po jej úžasnej premene ju chcel zrazu späť.

https://youtu.be/09Jr0q3yYGA
https://youtu.be/09Jr0q3yYGA

A ako vyzeral jej jedálny lístok po zmene? 75% zdravých tukov, 20% bielkovín a 5% sacharidov. No a práve tento vzorec jej pomohol pomerne v krátkom čase zhodniť prebytočné kilogramy.

https://youtu.be/09Jr0q3yYGA
https://youtu.be/09Jr0q3yYGA

Pozrite sa na jej transformáciu aj vo videu:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom