Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

12 magických filmov, vďaka ktorým zabudnete na každodenné starosti

Film.jpg
13
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Keď sa na vás rútia z každej strany problémy a máte starosti vyše hlavy, nepodliehajte stresu a uvoľnite sa. Oddych je totiž mimoriadne dôležitý. Prinášame vám výber dvanástich filmov, pri ktorých sa vám určite podarí odreagovať sa.

Kúzelná romanca

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/175/
www.kinopoisk.ru

Dievča z rozprávkového sveta sa zamiluje do princa Krasoňa, čím poriadne rozčúli svoju nevlastnú matku. Zlá kráľovná použije mágiu, aby poslala úbohú princeznú do moderného Manhattanu, kde musí nejakým spôsobom prežiť. A tak sa začne očarujúci a milý príbeh lásky.

Zlatý kompas

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/17090/m_act%5Ball%5D/ok/
www.kinopoisk.ru

12-ročná Lyra je sirota, ktorá má podľa dávneho proroctva v rukách osud všetkých svetov. Ono je totiž tých svetov viac, hoci všetky sa podobajú tomu nášmu. Zlatý kompas jej môže pomôcť nájsť cestu k tým ostatným svetom.

Fantastické zvery a ich výskyt

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/162961/
www.kinopoisk.ru

Počas svojho bádania a skúmania magických zverov sa ocitne Newt Scamander v New Yorku. Všetky jeho plány sa zrútia ako domček z karát po tom, čo mu z jeho kufra ujdú viaceré príšerky.

Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/61337/
www.kinopoisk.ru

Jacob vďaka stopám, ktoré mu zanechal jeho dedko, objaví podivný sirotinec. Medzi deťmi je dievča, ktoré dokáže držať v rukách oheň, neviditeľný chlapec či dvojičky, ktoré medzi sebou komunikujú úplne bez slov.

Krajina zajtrajška

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/175/
www.kinopoisk.ru

Dievča menom Casey sa ocitne v posadnutí záhadným predmetom, ktorý otvára vchod do pararelného vesmíru. Rozhodne sa obrátiť na vynálezcu Franka a poprosí ho o pomoc. Dievča však musí odhaliť tajomstvá záhadného miesta, ktoré je mimo nášho sveta a volá sa Svet zajtrajška.

Nádherné bytosti

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/43187/m_act%5Ball%5D/ok/
www.kinopoisk.ru

Lena žije v malom mestečku a celý život sa snaží ovládnuť pod kontrolou svoju moc a kliatbu, ktorá prenasleduje jej rodinu po celé generácie. Šialene sa však do nej zamiluje mladý Ethan a postupne sa začne odhaľovať tajomstvo puta, ktoré medzi nimi je a ani o tom netušili.

Cesta do krajiny Oz

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/175/
www.kinopoisk.ru

Cirkusového kúzelníka Oscara Diggsa odnesie hurikán z Kansasu do magickej krajiny Oz. Kúzelník si myslí, že ho konečne stretlo šťastie a že ho jeho triky urobia bohatým a slávnym. Stretne však tri čarodejnice a ocitne sa uprostred problémov, ktorým musia obyvatelia krajiny Oz čeliť.

Ľadové kráľovstvo

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/175/
www.kinopoisk.ru

Odvážna a optimisticky naladená Anna sa vydáva na záchrannú výpravu spolu so skúseným horalom Kristoffom a jeho sobom Svenom. Chce totiž nájsť svoju sestru Elsu, ktorej ľadové kúzla urobili z kráľovstva Arendelle krajiny ľadu a snehu. Napriek všetkým prekážkam sa Anna a Kristoff snažia dostať k Else predtým, ako bude neskoro.

Zimný príbeh

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/162961/
www.kinopoisk.ru

Peter je zlodej a krásna Beverly ho miluje. Ich láska je však ohrozená, pretože Beverly zomiera na nevyliečiteľnú chorobu a Peter je hľadaný svojim učiteľom, ktorý by ho najradšej videl mŕtveho. Peter sa snaží zachrániť Beverly svojou čistou láskou…

Tintinove dobrodružstvá

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/23745/
www.kinopoisk.ru

Hlavnou postavou je reportér Tintin, ktorý vďaka svojej práci cestuje po svete a zažíva najrôznejšie dobrodružstvá. Úžasný animovaný film od Stevena Spielberga nás naučí vidieť svet inými očami a a všímať si všetky úžasné veci, ktoré sú všade vôkol nás.

Tajomstvo múmie

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/3209/
www.kinopoisk.ru

Je rok 1912 a nebojácna spisovateľka Adèle je pripravená urobiť čokoľvek, aby dosiahla svoje ciele. Dokonca aj cestovať do Egypta a čeliť múmiám všetkých veľkostí a tvarov. Zatiaľ čo je ona v Egypte, v parížskom múzeu sa vyliahne z vajca malý pterodaktyl.

Doktor Strange

https://www.kinopoisk.ru/lists/m_act%5Bstudio%5D/4903/
www.kinopoisk.ru

Hrozná autonehoda ukončí úspešnú kariéru neurochirurga Dr. Strangea. Frustrovaný a stratený vo vlastnom živote cestuje, aby našiel pre seba liek, no zrazu v sebe objaví neuveriteľné schopnosti, ktoré mu umožňujú ovládať čas a priestor.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 24. januára 2017Zdroj www.upworthy.com/mattel-is-welcoming-ashley-graham-body-positive-fashion-icon-to-the-barbie-family?c=ufb1, © Najky.sk, iDen Media s.r.obrightside.me
reklama:
reklama:
reklama: