Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Zanedbaného psíka zaživa žrali blchy. Mal však šťastie a je z neho takýto krásavec.

Horizon33_2016 3 9_14 15 56.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Sme radi, že dobrí ľudia na tejto planéte úplne nevymreli a aj dnes sa nájdu takí, ktorým nerobí problém nezištne pomôcť. Ktovie, ako by dopadol tento úbohý psík, keby ho ľudia nechali napospas osudu…

Tento psík, ktorý dostal meno Benji, sa už nejaký čas túlal ulicami Los Angeles. Trvalo nejaký čas, kým sa našiel niekto, kto sa ho ujal, no hlavné je, že sa niekto taký vôbec našiel.

Psíka museli odchytiť, no vystrašené zviera sa zúfalo usilovalo ujsť a pri tom si zahryzlo do jazyka. Psík bol vo veľmi zlom fyzickom aj psychickom stave. Keďže celý svoj život prežil na ulici, bál sa ľudí a na ľudský kontakt nebol vôbec zvyknutý.

Horizon33_2016 3 9_14 15 32.png
youtu.beFoto: youtu.be

Srsť mal celú špinavú a zachlpenú a celý bol pokrytý blchami, takže trvalo niekoľko hodín, kým ho odblšili, okúpali a ostrihali. Benji si na ľudský dotyk veľmi rýchlo zvykol a stačilo málo, aby sa zo zanedbaného chlpáča stal šťastný a spokojný psík.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 9. marca 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: