Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3-ročné dievčatko nakreslilo a popísalo svoju imaginárnu matku – jej opis desí všetkých

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Mnohí začali veriť, že dievčatko straší ozajstný duch. Niečo tak hrozné by si predsa nedokázala vymyslieť.

Len málo ľudí by sa pravdepodobne dozvedelo o vymyslenej kamarátke trojročnej Ruby, keby jej príbeh nezdieľala na sociálnej sieti známa herečka.

Deti dostali za úlohu nakresliť a napísať niečo o svojich kamarátoch z ríše fantázie a ich diela boli potom uverejnené v jednom časopise.

Americká herečka Natalie Morales narazila na desivú charakteristiku imaginárnej matky a kamarátky Ruby, ktorú neskôr zdieľala na svojom Twitteri. 3-ročná Ruby a jej kamarátka sa potom čoskoro stali známe:

twitter.com

Herečka opísala fotografiu so slovami: „Ruby, straší ťa duch. Toto je naozaj desivé.“ Ľudia boli popisom dievčatka naozaj zhrození. Mnohí z nich verili, že ide o skutočného ducha.

Dievčatko predstavilo svoju imaginárnu mamu pod menom Grateful. Prezradila, že má žlté mihalnice preto, lebo vidí v tme. Táto schopnosť sa jej zíde, pretože Ruby navštevuje len v noci. Niekedy Ruby jej kamarátka desí, ale vždy chce, aby sa za ňou znova vrátila.

Grateful má podľa Ruby v bruchu dve bábätká. Má 14 rokov, ale nikdy nemôže mať narodeniny – týmito slovami opísala Ruby svoju vymyslenú matku a kamarátku.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Trojročná Ruby má buď pestrú a desivú fantáziu alebo ide o niečo skutočné.Dátum 11. júna 2018Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: