Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

3-ročný syn jej povedal, že bol kedysi ženou menom Pam. Mama zistila niečo, čo ju vydesilo!

Untitled 21.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: fox8.com
reklama:
reklama:

Deti občas urobia alebo povedia niečo, čo dospelých prekvapí. No to, čo povedal svojej mame tento chlapec, bolo poriadne strašidelné…

Keď povedal 3-ročný chlapec Luke svojej mame, že bol kedysi žena menom Pam, rodina z Ohia sa rozhodla zistiť viac. Rodina malého chlapca začala pátrať na vlastnú päsť a na základe toho, čo chlapec povedal, dospela k záveru, že ich syn je prevtelením 30-ročnej Afroameričanky Pamely. Možno to znie šialene, no chlapec vedel o živote ženy toľko detailov, že si to nikto nevedel racionálne vysvetliť.

Matka malého chlapca bola po tom, čo jej chlapček povedal, trochu znepokojená. Spočiatku to vyzeralo, že je Luke posadnutý menom Pam a dokonca svoju obľúbenú hračku nazval týmto ženský menom. Postupne nazýval menom Pam rôzne veci v dome, no tam to neskončilo. Neskôr, keď začal Luke viac rozprávať, stávalo sa, že povedal: „Keď som bol dievča, mal som čierne vlasy.“ Keď Luke hovoril o Pam stále častejšie, jeho frustrovaná mama sa ho len tak zúfalo spýtala, kto je Pam. „Ja som bol Pam,“ odpovedal Luke.

Luke feature size 720x547 1.png
fox8.comFoto: fox8.com

Jeho mama sa začala pýtať na viac podrobností a vyzeralo to tak, že chlapec bol v minulom živote skutočne žena menom Pam. Vraj si pamätal to, ako zomrela, ako išla do neba a ako ju Boh vrátil späť na Zem. Vysvitlo, že chlapec si pamätá aj spôsob smrti. „Zomrela v ohni,“ odpovedal a urobil pohyb rukami, ktorý pripomínal padanie.

Chlapec tiež povedal, že žil vo veľkom meste s vlakmi a každý deň musel chodiť pešo do práce. Mama a stará mama, ktoré malého chlapca „vypočúvali“, si domysleli, že malý hovorí o Chicagu. Jeho mama sa dopátrala k tomu, že v roku 1993 v obytnej budove s názvom Paxton Hotel v Chicagu zomrela počas požiaru 30-ročná Afroameričanka Pamela Robinson. Mama sa preto syna spýtala, akú mala Pam farbu pleti. „No, bola tmavá,“ povedal Luke.

Chlapcova mama následne spolupracovala s televíziou, ktorá nakrúcala seriál venovaný takýmto záhadným prípadom. V rámci nakrúcania položili pred chlapca niekoľko fotiek, medzi ktorými bola aj fotka Pamely Robinson. Chlapec ženu okamžite spoznal a pri pohľade na fotku povedal „Pam“.

Čo si o tom myslíš, môže byť reinkarnácia skutočná?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 2. februára 2016Zdroj fox8.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: