Aj v školách sa v minulosti udiali rôzne hrôzostrašné veci. Prečítajte si, aké!

Zdieľať
Ost places 1658264_640.jpg

Na svete sa nájdu aj školy, v ktorých sa odohrali poriadne znepokojivé veci.

Desivý zážitok zo záchoda

Tento príbeh sa objavil na sieti Reddit a hlavnou postavou je tínedžer menom Jack. Ten chodil na strednú školu West Linn. Jedného dňa sa počas hodiny vypýtal na toaletu. Keď však prechádzal po prázdnej chodbe, mal pocit, že ho niekto alebo niečo prenasleduje. Prišiel na toaletu a zamkol sa v kabínke. Zrazu počul, ako by po dverách kabínky ktosi škriabal nechtami. Pozrel sa preto dole, no na druhej strane nevidel žiadne nohy. Vyzeralo to, že na toaletách okrem neho nikto iný nie je. Potom sa pozrel hore a videl, že v strope je diera, v ktorej bola mŕtvolne pôsobiaca tvár a pozerala sa na Jacka. Jack bol vystrašený na smrť, no napriek tomu sa mu podarilo tvár odfotiť mobilom. Fotka bola síce v zlej kvalite, no niekomu sa ju podarilo upraviť. V diere bolo skutočne vidno tvár. Niektorí z tých, ktorí fotku videli, však tvrdia, že to nemusel byť duch, ale mohol to byť aj nejaký podivný bezdomovec alebo úchylák. V každom prípade to muselo byť nesmierne desivé. Predstav si, že si na záchode a keď sa pozrieš hore, niekto sa na teba pozerá zo stropu…

Horizon33_2016 3 16_17 38 45.png
https://www.youtube.com/watch?v=qAZl121z9dI Foto: www.youtube.com

Škola, v ktorej straší

Vo vstupnej hale tejto školy sa diali podivné veci, ktoré zachytila bezpečnostná kamera. Tá, okrem toho, že sa občas zapínala a vypínala sama od seba, zachytila opakované zapínanie a vypínanie svetiel. Video tiež zachytilo akýsi prízrak, ktorý sa vznášal od dverí. To však nie je všetko. Študenti často počuli v škole podivné zvuky a z triedy hudobnej výchovy sa ozývala hra na klavír, no keď sa tam išli pozrieť, nikto tam nebol. Škola má za sebou temnú minulosť – vznikol v nej požiar, počas ktorého zahynulo šesť ľudí…

Posadnutá študentka

Na internete sa objavilo video, na ktorom je zachytené dievča, inak dobrá a vzorná študentka. Podľa popisu videa je dievča vraj posadnuté. Slušná žiačka tam bez zjavnej príčiny hystericky kričí a pozerá sa niekam do prázdna. Dieťa plače a škrieka, zatiaľ čo ju držia jej učiteľky. Dievčatko po tomto záchvate poslali do svätyne, kde ju kňazi očistili od zlých síl.

Duch bez hlavy

Ďalší podivný príbeh je tiež zachytený na videu a odohráva sa v budove bývalej školy. Skupinka ľudí, ktorá sa rozhodla budovu školy preskúmať, v nej nenašla nič nezvyčajné. Teda aspoň si to všetci mysleli. Keď si však záznam pozreli doma, všimli si, že na jednom zábere to vyzerá tak, ako by tam stála temná postava. Pri detailnejšom pohľade to vyzerá tak, ako by postave chýbala hlava.

Život v šachte

45-ročný školník raz zostal počas zasneženej januárovej noci v škole v štáte Massechusets, kde pracoval. V škole sa necítil veľmi príjemne, keďže sa už dlhší čas všetci sťažovali, že zvnútra stien na toaletách sa ozývajú podivné zvuky. Nabral však odvahu a rozhodol sa zistiť, čo je za spomínanými zvukmi. Počul len klopanie. Išiel preto do pivnice, kde mal sklad, a chcel si vziať vŕtačku. Zvuk sa šíril aj tam. Mal pocit, že to ide z vetracej šachty, a tak ju otvoril. Našiel tam muža, z ktorého sa vykľul bezdomovec. Priznal sa, že už dlhší čas žije vo vetracej šachte a sleduje ľudí.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom