Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj dnes ľudia bývajú v domoch a bytoch, v ktorých sa odohrali hrozné činy

Home 3126362_640.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Asi všetci poznáme ten známy hororový scenár – mladá rodinka sa nasťahuje do domu, o ktorom netuší, že bol miestom vrážd, či nejakých hrozných činov. Po čase sa začnú diať čudné veci a rodine sa obráti život na ruby. Či tomu veríš alebo nie, aj v reálnom živote sú ľudia, ktorí žijú na miestach spájaných s vraždami.

Dom v Škótsku, v ktorom boli starší manželia kladivom ubití na smrť

Dom na Roseangle v mestečku Dundee vyzerá ako idylické miesto pre rodinku. Pravda je však taká, že tento dom bol miestom krvavého zločinu. V roku 1980 sa do domu vlámal muž menom Henry John Gallagher. Hneď po tom, ako sa dostal do domu, zabil starší manželský pár obzvlášť brutálnym spôsobom – kladivom ich ubil na smrť. Gallagher skončil za svoje činy na psychiatrii a dom, v ktorom ku krvavej vražde došlo, kúpila univerzita a bol určený na ubytovanie študentov. Následne však prešiel do súkromného vlastníctva a vraj sa tam chystajú vybudovať reštauráciu.

Byt Camdenského Rozparovača

Camdenský Rozparovač – to je meno, ktoré dali novinári Anthonymu Hardymu, sériovému vrahovi zodpovednému za smrť troch žien. Tie zavraždil vo svojom byte v severnej časti Londýna. V tom istom byte dnes bývajú podnajomníci…

Camdenský Rozparovač skončil v rukách polície po tom, čo sa dopustil fatálnej a hlúpej chyby. Rôzne časti tiel svojich obetí zahodil do smetného koša neďaleko spomínaného bytu. O nejaký čas sa však v smetiaku prehrabával bezdomovec, ktorý v ňom našiel ľudské nohy.

Hardyho obeťami boli prostitútky, ktoré doslova „lovil“. Za svoje činy bol v roku 2003 odsúdený na doživotie. No a byt, v ktorom žil, dnes normálne obývajú ľudia. A najčudnejšie je, že pravdepodobne vedia všetko o tom, čo sa v ňom dialo. Ako však dokážu žiť na mieste, ktoré vrah nazýval svojím domovom, však len ťažko pochopíme.

Dom, v ktorom sa odohral krvavý masaker

Najhoršia masová vražda, ktorá otriasla Edmontonom, je niečo, na čo obyvatelia tohto mesta asi len ťažko zabudnú. No a pre ľudí, ktorí žili alebo stále žijú na ulici číslo 83 a poznali 53-ročného chlapíka menom Phu Lam, je to zrejme tá najstrašnejšia spomienka v ich živote. Koncom roka 2014 sa tu stal hrozný čin – Phu Lam zastrelil svoju manželku a šiestich ďalších členov svojej rodiny a priateľov. Jeho besnenie pokračovalo vraždou ženy, ktorú zastrelil cestou z mesta, keď mal namierené do vietnamskej reštaurácie. Tam napokon obrátil zbraň proti sebe.

Muž zabil deväť ľudí vrátane trojročného dievčatka a osemročného chlapca. Našťastie, ušetril svoju ročnú dcérku a synovca, ktorý bol v tom čase ešte len bábätkom.  Dom s troma spálňami bol od augusta minulého roka na predaj, no zatiaľ ho nikto nekúpil.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 3. februára 2018Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: