Chceš stráviť noc na skutočne strašidelnom mieste? Na týchto je to možné!

Zdieľať
House2 600x450 1.jpg

Na svete je mnoho miest, ktoré oplývajú tajomnou a možno až strašidelnou atmosférou. Na niektorých sa cítime len nepríjemne, iné vyžarujú atmosféru, ktorá nám naháňa husiu kožu. Tieto tri miesta sú však spájané s takými hrôzami, že by sme tam nedokázali stráviť ani chvíľu.

Dom v Iowe, v ktorom došlo k vražde sekerou

Malé mestečko Villisca v štáte Iowa bolo dejiskom ozajstného hororu. V roku 1912 tu bola vyraždená celá rodina. Vraha, ktorý svoje obete zabil sekerou, nikdy nevypátrali. Lovci záhad veria, že v dome sú prítomné temné sily. Zaujímavosťou je, že za okolo 400 dolárov si môžu ľudia celý dom prenajať a stráviť v ňom noc.

House1 600x261.jpg
http://www.villiscaiowa.com/ Foto: www.villiscaiowa.com

Hotel Shanley v New Yorku

Tento hotel v sebe ukrýva množstvo tajných miestností, strašidelný suterén a lovci záhad tu zaznamenali množstvo nevysvetliteľných javov. No a za 85 dolárov si tu môžeš prenajať izbu na jednu noc. Ktovie, koľko bláznov takúto možnosť využilo.

House2 600x450.jpg
https://www.facebook.com/The-Shanley-Hotel-Official-Fan-Page-115278085167555/ Foto: www.facebook.com

Sanatórium vo Waverly Hills

Opustené sanatórium v Kentucky slúžilo v začiatkoch dvadsiateho storočia na liečbu pacientov chorých na tuberkulózu. No tisícky z nich tejto chorobe podľahlo a brány sanatória už nikdy neopustili. A možno tu zostali aj ich duše. Sanatórium muselo dokonca vybudovať tunel, ktorým odnášali mŕtve telá. A aj tu je možné stráviť za 100 dolárov noc. Keďže však ide o jedno z miest v USA, ktoré patria k najaktívnejším, čo sa týka paranormálnych javov, radšej by si si to mal rozmyslieť.

House3 600x450.jpg
https://www.facebook.com/The-Waverly-Hills-Sanatorium-136643878331/ Foto: www.yelp.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom