Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chceš stráviť noc na skutočne strašidelnom mieste? Na týchto je to možné!

House2 600x450 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Na svete je mnoho miest, ktoré oplývajú tajomnou a možno až strašidelnou atmosférou. Na niektorých sa cítime len nepríjemne, iné vyžarujú atmosféru, ktorá nám naháňa husiu kožu. Tieto tri miesta sú však spájané s takými hrôzami, že by sme tam nedokázali stráviť ani chvíľu.

Dom v Iowe, v ktorom došlo k vražde sekerou

Malé mestečko Villisca v štáte Iowa bolo dejiskom ozajstného hororu. V roku 1912 tu bola vyraždená celá rodina. Vraha, ktorý svoje obete zabil sekerou, nikdy nevypátrali. Lovci záhad veria, že v dome sú prítomné temné sily. Zaujímavosťou je, že za okolo 400 dolárov si môžu ľudia celý dom prenajať a stráviť v ňom noc.

House1 600x261.jpg
www.villiscaiowa.comFoto: www.villiscaiowa.com

Hotel Shanley v New Yorku

Tento hotel v sebe ukrýva množstvo tajných miestností, strašidelný suterén a lovci záhad tu zaznamenali množstvo nevysvetliteľných javov. No a za 85 dolárov si tu môžeš prenajať izbu na jednu noc. Ktovie, koľko bláznov takúto možnosť využilo.

House2 600x450.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Sanatórium vo Waverly Hills

Opustené sanatórium v Kentucky slúžilo v začiatkoch dvadsiateho storočia na liečbu pacientov chorých na tuberkulózu. No tisícky z nich tejto chorobe podľahlo a brány sanatória už nikdy neopustili. A možno tu zostali aj ich duše. Sanatórium muselo dokonca vybudovať tunel, ktorým odnášali mŕtve telá. A aj tu je možné stráviť za 100 dolárov noc. Keďže však ide o jedno z miest v USA, ktoré patria k najaktívnejším, čo sa týka paranormálnych javov, radšej by si si to mal rozmyslieť.

House3 600x450.jpg
www.facebook.comFoto: www.yelp.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 4. februára 2018Zdroj www.littlethings.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: