Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mrazivé príbehy: Duch v paneláku

panelak
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: pixabay.com
reklama:
reklama:

Stretnutia s tajuplným a záhadným svetom sú často nečakané a odohrávajú sa nič netušiacim ľuďom na mnohých miestach našej planéty. Strašidelné príbehy o duchoch, mysterióznych javoch a tajomných miestach sa nevyhýbajú ani našim končinám. Prečítajte si skutočné neuveriteľné príhody obyčajných ľudí, ktorým sa stali neobyčajné veci. Toto sú ich mrazivé príbehy.

Šokujúci tajuplný príbeh nám zaslala naša čitateľka Daniela z Vrábeľ. V máji 2013 bola na návšteve u svojej kamarátky Evy v susednom paneláku. Bol príjemný teplý podvečer a v obývačke debatovali o svojich všedných radostiach a starostiach. Zrazu zazvonil zvonček a Eva sa išla spýtať, kto zvoní. Bola to jej neter, ktorá jej prišla niečo vrátiť. Jane sa ospravedlnila a nechala ju v byte osamote.

Po krátkej chvíli Eva jasne počula, ako sa otvorili vchodové dvere. Niekto si začal vyzúvať topánky a Eve bolo divné, že sa Daniela tak skoro vrátila. Čakala, kým sa jej kamarátka vráti do obývačky, no márne. „Danka, si to ty?“ zavolala no nikto jej neodpovedal.

Išla sa pozrieť na chodbu, no na jej prekvapenie tam Danka nebola. Zrazu sa zasvietilo v kuchyni a Evu zamrazilo. Daniela sa totiž práve v tej chvíli vrátila z vchodu a hneď ju prekvapilo, prečo je Eva taká vydesená. Všetko Daniele povedala, no keď vošli do kuchyne bolo zhasnuté. Daniela si myslela, že Eva je len ustarostená a navrhla jej spraviť kávu.

O niekoľko mesiacov bola Eva u Daniely opäť a na strašidelnú príbehu obe takmer zabudli. No tajuplný návštevník z neznáma dal o sebe opäť vedieť. Keď si Eva odskočila na záchod, Daniela vykríkla. Eva rýchlo pribehla do obývačky a Daniela jej povedala, že niekto opäť vošiel do bytu a v kuchyni sa zasvietilo. Keď vošli do kuchyne, zbadali na stene tieň neznámeho človeka, ktorý sa o chvíľku akoby rozplynul cez okno. Bol jasný deň, no obe kamarátky poriadne mali husiu kožu.

Pátranie po strašidelných javoch v Danielinom byte zrejme odhalilo pôvod hrôzostrašných javov. Pred štyrmi rokmi tu bývali starší manželia, ktorí sa rozviedli. Muž nešťastnej ženy bol násilník, a keď z bytu po rozvode odchádzal, povedal jej, že sa sem po smrti vráti a nebude mať pokoj. Žena od strachu byt po manželovej smrti predala práve Daniele, ktorej ale o mužovej hrozbe nič nepovedala. Daniela nechala byt vysvätiť a odvtedy sa záhadné javy neukázali.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor MichalDátum 11. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: