Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelný príbeh: Muž v záhrade

ID-10012561
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Život na anglickom vidieku môže byť strašidelný. Potvrdzuje to aj zážitok ženy, ktorá sa s nadprirodzenou silou stretla priamo vo vlastnej záhrade.

 V 60. rokoch som sa s partnerom presťahovala do mojej rodnej krajiny, Anglicka. Usadili sme sa v meste Warwick. Mali sme však smolu, na predaj práve nebol žiadny dom, a tak sme si prenajali nádhernú, starú chatu.

Od prvého momentu mi však na dome niečo nesedelo. Nevedela som vysvetliť, čo to je, ale stále som mala pocit, akoby ma niekto pozoroval. Uzavrela som to v sebe s tým, že kvôli tehotenstvu som precitlivená, a radšej som sa sústredila na iné veci.

V jeden deň, keď môj muž musel ísť do práce na miestnej univerzite,  zobrala som si von na vzduch pranie. Vyšla som z domu a začala som prať, keď som počula za sebou zvuk. Otočila som sa. Za mojím chrbtom stál muž v bielo-čiernom oblečení. Ani sa nepohol a jeho tvár neodzrkadľovala žiadne emócie. Skrátka tam stál ako socha.

Od strachu a prekvapenia som zo seba nedostala ani slovo, len som rýchlo kráčala, čo najďalej od muža. Keď som sa o pár minút pozrela z okna do záhrady, už tam nikto nebol. Avšak na druhý deň sa objavil zase a ďalší tiež. Pokračovalo to, až kým som nebola taká vydesená, že som sa neodvážila do záhrady vkročiť. Môj manžel povedal, že on nezaregistroval nič zvláštne.

Prosila som ho, aby sme odišli a naozaj sme tak urobili. Nikdy som sa späť nevrátila. Neviem, či bol muž výplodom mojej mysle, no pre tehotnú ženu to bol naozaj nepríjemný zážitok a nikdy sa tam neplánujem vrátiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 23. februára 2015Zdroj ghostsnghouls.com
K téme
reklama:
reklama:
reklama: