Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Strašidelné príbehy: Zakliaty dom?!

dom
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Každý dom skrýva svoj príbeh. Hrdinka tohto príbehu má pocit, že ten jej, je zakliaty. Prečítaj si, čo ju straší vo vlastnom dome! 

Kým začnem rozprávať, chcem podotknúť, že môj dom nie je aktívny – kliatba sa aktuálne neprejavuje v plnej sile. Tieto tri zážitky ma však stihli dostatočne vystrašiť.

Začnem tým menej strašidelným. Vždy, keď idem použiť záchod vo svojej kúpeľni, mám pocit, akoby ma niekto pozoroval. Niekoľkokrát som si robila prieskum okolo skrinky, ktorá je priamo oproti záchodu, no nikdy som nič nenašla. Pre istotu však používam toaletu v rodičovskej kúpeľni.
Druhá záhada, ktorá je trochu strašidelnejšia, je o hluku na našom zadnom dvore. Deje sa to väčšinou v noci – často tu počuť hlasy kňučiach zvierat a neznesiteľný rev plačúcich detí. Znie to akoby ich mučili!
Najstrašidelnejší je duch, ktorého som zahliadla pozerať sa na moju spiacu sestru. Stalo sa to raz v noci, keď som spala sama. Z ničoho nič ma  prepadol vnútorný hlas, ktorý mi hovoril, aby som sa prebudila.Otvorila som oči a uvidela som niečo nečakané. Ducha, ktorý sa správal ako starostlivá matka – nežne pozerala na moju sestru, kým ona spala. Mala mastné vlasy, bola trochu pri sebe. Držala sestre plecia, akoby jej chýbala, akoby bola jej matkou v inom živote. Vstala som, aby som zistila, či to nie je len hra svetla, ale som si istá, že nebola. Keď som podišla bližšie, postava totiž otočila hlavu, pozrela na mňa a zmizla. Bolo to skutočné a ja sa teraz celé dni strachujem o svoju sestru.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 26. januára 2015Zdroj www.gods-and-monsters.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o, freedigitalphoto.net
K téme
reklama:
reklama:
reklama: