Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Aj opatrovateľky zažívajú strašné situácie. Tieto tri strašidelné príbehy vám naženú hrôzu

Ghost 518322_640 640x480.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com
reklama:
reklama:

Predstava toho, že v noci dávaš pozor na dieťa v obrovskom dome svojich susedov, môže byť poriadne strašidelná. Prečítaj si tri príbehy, ktoré sa skutočne stali opatrovateľkám, ktoré strážili malé deti.

„Dievčatko bez tváre“

Zarábala som si tým, že som občas strážila deti našich známych. Raz sa však stalo niečo, na čo asi nikdy nezabudnem. Bol už večer a deti som uložila spať. Spravila som si niečo na jedenie a sadla som si k notebooku. Cítila som sa trochu čudne, tak som zavolala kamoške. V dome bolo úplne ticho, pretože bol dosť ďaleko od susedov. Telefonovanie ma trochu upokojilo a vybrala som sa von na cigaretu, pričom som stále telefonovala. Keď som dofajčila, ukončili sme telefonát a išla som dnu. Keď som vošla dnu, všimla som si, že predné vchodové dvere sú otvorené dokorán. Ja som použila zadný vchod a vedela som, že ten predný rodina vôbec nepoužíva. Bolo mi to poriadne divné.

Dvere som zavrela a išla som skontrolovať deti. Vyzeralo to, že spia. Bola som poriadne vyľakaná, tak som sa pozamykala a išla som späť k notebooku. Zrazu som začula klopanie na okno. Keďže boli na oknách žalúzie, nevidela som, čo to klope. Vstala som a išla som do kuchyne, tváriac sa, že som nič nepočula. No aj na kuchynské okno začalo niečo klopať a potom sa ozvalo naraz aj klopanie z obývačky. V panike som schytila prvý nôž, ktorý som uvidela, telefón a bežala som z miestnosti. Náhle sa od vchodových dverí ozvalo škriabanie. Akoby niekto prechádzal nechtami po dreve. Nenapadlo mi nič lepšie, ako zavolať kamoške späť. Povedala mi, nech si zavolám niekoho, kto by ma odtiaľ vyzdvihol. Keďže som v tejto časti nikoho nepoznala, nebolo to možné. A v spálni spali tri deti. Podarilo sa mi upokojiť sa, ustlala som si posteľ v obývačke, všade som pozapínala svetlá a ako-tak som zaspala. Ráno nebolo nikde ani stopy po tom, že by okolo domu niekto chodil. Keď som to spomenula rodičom detí, povedali mi, že už sa niečo podobné stalo, ale neverili tomu. Sestra pani domácej raz strážila deti a zaspala na gauči. Keď sa zobudila, stálo pri nej malé dievčatko bez tváre. Odvtedy som odmietla strážiť im deti, aj keď mi ponúkli viac peňazí…

Ghost 518322_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

„Je tu čarodejnica“

Často som dávala pozor na deti mojej sestry. Sestra ku mne priniesla svoje dve dcéry – jedna mala päť rokov a druhá len dva mesiace. Päťročné dievčatko spalo v izbe mojej mamy, ktorá bola hneď oproti izbe, v ktorej spala jej mladšia sestra a ja vedľa nej v posteli. Bola už takmer polnoc, keď som zrazu začula strašný krik. Moja päťročná neter kričala zo svojej izby.

Vyskočila som z postele a utekala som do jej izby. Našla som ju sedieť na posteli, oči mala zatvorené a ukazovala prstom do rohu. „Je tam čarodejnica, je tam,“ kričala. Uložila som ju späť do postele a malá si ľahla, ako by sa nič nestalo. Vrátila som sa späť do izby, kde bolo bábätko. Dievčatko sa hralo ťap-ťap ťapušky, usmievalo sa a pozeralo sa do kúta na strope. Ako je možné, že sa také malé bábo vie hrať ťap-ťap-ťapušky? To fakt netuším a poriadne ma to vydesilo.

Spirit 279228_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com

„Votrelec v dome“

Strážila som dvojročné dieťa našich susedov. Tak, ako vždy, som ho večer uložila do postele spať, pustila som si hudbu a čítala som si časopisy. Zrazu zazvonil telefón. Zdvihla som to a na druhej strane sa ozval priškrtený hlas: „Už idem. Zabijem ťa. Veľmi pomaly.“ Vydesená som položila a hneď na to som zavolala políciu. Policajti mi povedali, že keď mi bude volať ešte raz, mám sa snažiť hovor natiahnuť.

Vyľakaná som išla do izby, v ktorom spalo dieťa, zamkla som sa s ním a dvere som podoprela stoličkou. Zrazu som začula v dome nejaké zvuky. Telefón opäť zazvonil. „Kto si, prečo ma chceš zabiť?“ spýtala som sa. Muž na druhej strane mi presne opísal, ako vyzerá izba, v ktorej som bola a povedal, že vie, kde som. Potom zložil. Následne mi volali z polície, aby som sa zamkla a neopúšťala izbu. Ten človek bol v dome. O niekoľko minút som počula buchot a krik. Policajti prišli. Otvorili dvere, za ktorými som sa ukrývala. Chlapa chytili. Vraj to bol už dlho hľadaný vrah mladých žien…

Killer 820017_640.jpg
pixabay.comFoto: pixabay.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 30. decembra 2017Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: