Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé čiernooké deti. Manželia ich pozvali k sebe domov a začala sa nočná mora!

Horizon33_2016 2 8_14 9 54.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.instagram.com
reklama:
reklama:

Ak sa zaujímaš o záhady a paranormálne javy, určite si už niekdy počul o deťoch s čiernymi očami. A ak si o nich ešte nepočul, priprav sa na zaujímavé čítanie.

Záhada čiernookých detí sa začala skúmať okolo roku 1998, kedy sa s dvoma takýmito deťmi stretol jeden novinár a napísal o svojom zážitku. Deti s očami čiernymi ako uhoľ bez dúhovky a očného beľma, sa objavovali nielen v USA, ale aj v Anglicku.

O pôvode detí, ktoré sa zvyčajne pohybujú vo dvojiciach a pýtajú peniaze, sa nevie nič. Preto mnohí o ich existencii pochybujú a neveria tomu, že takéto deti existujú. Nedávno sa však na internete objavil príbeh párika, ktorý má s takýmito deťmi svoju veľmi nepríjemnú skúsenosť. Ich život sa zmenil na nočnú moru…

Celé sa to začalo v jednu noc, počas ktorej husto snežilo. Bolo to asi pred rokom. Dvojica žila na okraji Vermontu, na samote a ďaleko od nejakých ďalších domov. V tú noc sa žena zobudila na zvuky, ktoré prichádzali zdola od vchodu. Niekto klopal na dvere. Najskôr si žena myslela, že niekto potrebuje pomoc, pretože uviazol v snehovej búrke.

Žena išla pre istotu zobudiť svojho manžela, aby šiel otvoriť. Za dverami stáli dve deti so staromódnymi účesmi. Deti na sebe nemali žiadne kabáty ani bundy. Obe pozerali do zeme a vyhýbali sa očnému kontaktu. Manželia nevedeli, čo si o nich majú myslieť a keď sa spýtali na ich rodičov, deti im povedali: „O chvíľku tu budú.“

Manželia deti zavolali dnu, a to nemali robiť. Prvá vec, ktorá vzbudila podozrenie, že niečo nie je v poriadku, bolo to, že mačka, ktorú manželia mali doma, zmizla. Zvyčajne bolo zviera vždy zvedavé na nových ľudí, ktorí sa v dome objavili, no tentoraz sa niekam vytratilo.

Horizon33_2016 2 8_14 10 57.png
www.instagram.comFoto: www.instagram.com

Zatiaľ čo žena pripravovala v kuchyni horúcu čokoládu, jej manžel sedel s deťmi v obývačke a pýtal sa ich na zopár vecí. Keď sa žena vrátila z kuchyne, uvidela niečo, z čoho jej prišlo zle. Jedno z detí sa na ňu pozrelo a žena videla, že má oči čierne ako uhoľ. Deti sa náhle spýtali, či môžu ísť na toaletu, a keďže bola žena v šoku, z toho, čo videla, súhlasila. Zrazu však začala jej mužovi tiecť z nosa krv. V tej chvíli sa v dome zhaslo svetlo. Prestala fungovať elektrina.

Vystrašená žena pohľadala baterku a na chodbe našla deti. Stáli tam bez pohnutia ako sochy. Zrazu sa pohli a povedali žene, že ich rodičia sú už vonku, a odišli. Vonku na deti čakalo čierne auto, v ktorom sedeli dvaja muži. Keď vystúpili z auta, žena si všimla, že sú veľmi vysokí a a štíhli. Oblečené mali čierne obleky. Manželia si mysleli, že sa tým ich nepríjemný zážitok s podivnými deťmi skončil. No mýlili sa…

O niekoľko mesiacov neskôr obaja manželia ochoreli. Muža trápilo chronické krvácanie z nosa a lekári mu diagnostikovali rakovinu kože. Odvtedy prestal vychádzať z domu. Ženu od podivnej návštevy trápia zdravotné problémy, o ktorých odmietla bližšie hovoriť, no podľa jej slov, sa cíti najhoršie v celom svojom živote…

Môže za to podivné stretnutie s deťmi?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 8. februára 2016Zdroj weekinweird.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: