Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Záhada Dorothy Eady: Reinkarnácia kňažky zo starovekého Egypta

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
theunexplainedmysteries.com
reklama:
reklama:

Dorothy Eady jedného dňa začala o sebe tvrdiť, že sa v jej minulom živote narodila tisíce rokov pred našim letopočtom v Egypte. Svoje tvrdenie dokázala potvrdiť mnohými príbehmi a detailami.

Dorothy sa narodila v roku 1904 v Anglicku. Toto je príbeh o tom, ako sa v nej prebudili spomienky staré niekoľko generácií.

Ako trojročná mala Dorothy vážny úraz v podobe pádu. Po páde bola doktormi vyhlásená za mŕtvu, no Dorothy sa vrátila ako nový človek aj spolu so spomienky z jej predošlého života.

Dorothy kedysi bola kňažkou Omm Seti, ktorá sa poznala s faraónom Menmaatre Seti I. Ten vládol v rokoch 1290 až 1279 pred našim letopočtom.

Po „prebudení“ Dorothy si rodičia všimli, že sa ich dcéra už nesprávala ako obyčajné dieťa. Dorothy chcela, aby ju rodičia zobrali naspäť domov – do Egyptu.

mysteriesandconspiracies2014galati.blogspot.com

Keď rodičia navštívili s Dorothy jedno egyptské múzeum, tak ani netušili, ako sa v ňom bude správať ich dcéra. Dorothy sa rozbehla k nohám egyptských sôch a začala im bozkávať nohy. Potom začala vykrikovať v starom a neznámom hlase, že chce ostať so „svojimi ľuďmi“.

Dorothy rozprávala neuveriteľné a skutočne znejúce príbehy zo starovekého Egyptu, ktoré prekypovali živými opismi.

Dorothy v dospelosti začala štúdium hieroglyfov. Jej učiteľ bol ohromený, Dorothy sa učila veľmi rýchlo. Ako keby si len opakovala zabudnutý jazyk a nie sa učila nový.

Dorothy sa popri štúdiu stala zberateľkou egyptských starožitností. Cestovala po Egypte a neskôr aj začala písať o egyptskom folklóre.

Život Dorothy Eady bol veľmi zaujímavý. Jej správanie, spomienky, opisy a všetko okolo nej prinútilo mnohých ľudí veriť, že bola ozajstnou reinkarnáciou Omm Seti zo starovekého Egyptu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 18. júla 2018Zdroj theunexplainedmysteries.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: