Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 filmy, v ktorých si zahrala Marissa zo seriálu O.C.California

Sni mka obrazovky 2018 03 01 oa9.23.36.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Americký tínedžerský seriál O.C.California patril k tým najobľúbenejším seriálom na svete. Milióny fanúšikov sledovalo životy štyroch hlavných hrdinov. Jednu z hlavných postáv stvárnila aj herečka Mischa Barton. Herečka si okrem tohto seriálu zahrala aj vo viacerých úspešných filmoch. Vybrali sme 4 z nich, ktoré sa oplatí pozrieť si.

Cyberstalker

V tomto filme si herečka zahrala mladú umelkyňu, ktorá žije v ústraní, pretože jej rodičia boli zavraždení jej „prenasledovateľom“ pred trinástimi rokmi. Jej život sa opäť náhle zmení jeho opätovným objavením.

Cyberstalker movie poster

A post shared by CAEG (@cyberstalkermovie) on

American Beach House

Dej filmu je založený na tom, že šesť šťastných cudzincov, traja mladí chlapci a tri krásne sexy mladé ženy z celého sveta vyhrali súťaž. Všetky výdavky výletu do úžasného plážového domu v očarujúcej Kalifornii uhradí internetová spoločnosť. Ako tento výlet nakoniec dopadne?

I’m feeling a little too happy ?

A post shared by Mischa Barton (@mischamazing) on

Frankie a Hazel

V tomto filme si herečka zahrala mladé dievča Frankie, ktorého babička po kariére baletky. Ona však zistí, že ju baví aj baseball. A tak sa s pomocou svojho najlepšieho kamaráta bude snažiť tieto dva svety skĺbiť a pred babičkou to utajiť. Uvedomí si, že niekedy je jednoducho potrebné svoje sny nasledovať bez ohľadu na iných.

Mood Baby Me. I miss that gap toothed smile ?

A post shared by Mischa Barton (@mischamazing) on

Mrazivá posadnutosť

V tomto filme si herečka zahrala negatívnu postavu. V meste, kde žila sa objaví jej bývalý priateľ s novou priateľkou. Tá však nevie pochopiť, že ju už nemiluje, a tak jeho novú priateľku uväzní. Ako táto dráma skončí?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 3. marca 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: