Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 filmy, v ktorých si zahrala Marissa zo seriálu O.C.California

Sni mka obrazovky 2018 03 01 oa9.23.36.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Americký tínedžerský seriál O.C.California patril k tým najobľúbenejším seriálom na svete. Milióny fanúšikov sledovalo životy štyroch hlavných hrdinov. Jednu z hlavných postáv stvárnila aj herečka Mischa Barton. Herečka si okrem tohto seriálu zahrala aj vo viacerých úspešných filmoch. Vybrali sme 4 z nich, ktoré sa oplatí pozrieť si.

Cyberstalker

V tomto filme si herečka zahrala mladú umelkyňu, ktorá žije v ústraní, pretože jej rodičia boli zavraždení jej „prenasledovateľom“ pred trinástimi rokmi. Jej život sa opäť náhle zmení jeho opätovným objavením.

American Beach House

Dej filmu je založený na tom, že šesť šťastných cudzincov, traja mladí chlapci a tri krásne sexy mladé ženy z celého sveta vyhrali súťaž. Všetky výdavky výletu do úžasného plážového domu v očarujúcej Kalifornii uhradí internetová spoločnosť. Ako tento výlet nakoniec dopadne?

Frankie a Hazel

V tomto filme si herečka zahrala mladé dievča Frankie, ktorého babička po kariére baletky. Ona však zistí, že ju baví aj baseball. A tak sa s pomocou svojho najlepšieho kamaráta bude snažiť tieto dva svety skĺbiť a pred babičkou to utajiť. Uvedomí si, že niekedy je jednoducho potrebné svoje sny nasledovať bez ohľadu na iných.

Mrazivá posadnutosť

V tomto filme si herečka zahrala negatívnu postavu. V meste, kde žila sa objaví jej bývalý priateľ s novou priateľkou. Tá však nevie pochopiť, že ju už nemiluje, a tak jeho novú priateľku uväzní. Ako táto dráma skončí?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 3. marca 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: