5 filmov známeho herca Bena Afflecka

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 02 19 oa15.23.06.jpg

Hollywood je plný skvelých hercov či herečiek, ktorí dokazujú svoj talent v nejednom filme. Medzi veľmi talentovaných a úspešných hercov patrí aj Ben Affleck, ktorý zahviezdil vo viacerých známych filmoch. Už ste tieto filmy videli?

Pearl Harbor

V tomto romanticko-vojnovom filme si herec zahral jednu z hlavných postáv, pilota americkej armády. Napriek tomu, že v Európe už zúri vojna, tak v Amerike pretrvávajú mierové dni. Všetko sa zmení, keď do jeho života vstúpi nielen vojna, ale aj žena.

Otec na plný úväzok

V tejto romantickej komédii si herec zahral úspešného žurnalistu, ktorému sa darí nielen v práci, ale aj v súkromí. Všetko sa zmení, keď jeho manželka zomrie pri pôrode a on ostane so svojou dcérkou úplne sám. Podarí sa mu zvládnuť tento svoj nový život?

Armageddon

V tomto filme si herec zahral astronauta, ktorý bol súčasťou výpravy, ktorá mala zachrániť našu planétu pred nárazom s veľkým asteroidom. Podarí sa im to nakoniec? Alebo príde koniec sveta?

Výplata

V tomto scifi filme si herec zahral postavu počítačového experta, ktorý tri roky pracoval na tajnom projekte, a po jeho ukončení mal prísť o pamäť, aby nič nevyzradil. Pozrite si tento napínavý film, ktorý prináša veľa nečakaných dejových liniek.

Justice League

V tomto filme si herec zahral jednu z komiksových postáv, ktoré spoločne bojujú za zýchranu sveta. Ak vás baví svet komiksov, tak sa vám bude páčiť určite aj tento film.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom