Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 najznámejšie filmy herečky Julie Roberts

Sni mka obrazovky 2018 02 12 oa15.07.13.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Americká herečka Julia Roberts patrí k tým najväčším hollywoodskym hereckým hviezdam už desiatky rokov. Na konte má veľa úspešných filmov, ktoré si získali fanúšikov po celom svete. Vybrali sme 4 jej filmy, ktoré patria medzi tie najznámejšie a najúspešnejšie. Už ste tieto filmy videli?

Pretty Woman

V tejto romantickej komédii si herečka zahrala po boku známeho herca Richarda Gereho. Zahrala si prostitútku, ktorá sa má počas filmu zmeniť na veľkú dámu. Tento film patrí dnes už ku kultovým. Ako dopadne táto premena?

Nevesta na úteku

V tomto filme si herečka zahrala mladú Maggie, ktorá má vo zvyku utiecť svojmu snúbencovi spred oltára. Niekoľkokrát sa jej to aj podarilo. Ako to dopadne v prípade jej svadby s novinárom, ktorý prišiel o nej napísať článok, no nakoniec sa do nej zamiloval?

Jedz, modli sa a miluj

Herečka si zahrala štyridsaťročnú Elizabeth, ktorá sa obzrie za životom a zistí, že na jednej strane má manžela i pekný dom, no chýba jej dieťa a vnútorná vyrovnanosť. Preto sa rozhodne rozísť, zanechať za sebou všetko vybudované a navštíviť počas jedného roka niekoľko miest a nájsť čo jej chýba. Ako jej cesta dopadne?

Prípad Pelikán

V tejto dráme si zahrala herečka mladú študentku práv, ktorej sa podarilo odhaliť atentát na najvyšších sudcov. Podarí sa jej jej teóriu aj dokázať a podarí sa jej vôbec prežiť?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 17. februára 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: