11 svetových hviezd, ktoré vôbec nestarnú! (2.časť)

Zdieľať
hviezdy ktore nestarnu 2 cast
SITA/AP

Na červených kobercoch sa nestarne. Veď načo?! Roky síce svetovým hviezdam pribúdajú v rovnakom tempe ako nám smrteľníkom, no vôbec to na nich nevidieť. Už po druhýkrát ti prinášame výber celebrít, ktoré popri svojej pracovnej vyťaženosti zabudli na tú najprirodzenejšiu vec – starnutie. Dobehne ich niekedy čas? 

Julia Roberts

Pretieklo už veľa vody, odkedy Julia Roberts zaujala celý svet ako Pretty Woman. Napriek tomu sa zdá, že uplynulé roky herečku nijako nepoznačili. Jej tvár stále žiari vďaka širokému úsmevu a obdivovateľov má stále dosť. Samozrejme, prispieva k tomu aj jej herecké umenie. Tento rok oslávi 48. narodeniny.

SITA/AP
SITA/AP

Salma Hayek

Exotická herečka z Mexika sa môže za svoju krásu poďakovať aj svojim rodičom. Španielska matka a libanonský otec jej namiešali zaujímavú zmes génov, ktoré zabezpečili, že stále vyzerá dobre. Až je nám trochu ľúto, že ju na plátnach kín nevidieť častejšie. Sexi pištolníčka je rovesníčkou Julie Roberts.

SITA/AP
SITA/AP

Gwyneth Paltrow

Gwyneth nestarne, Gwyneth zreje. Éterickosť, ktoré obsahovalo už jej o desať rokov mladšie ja, si zachovala doteraz. S Chrisom Martinom z Coldplay sa síce definitívne rozišli, no o potenciálnych partnerov nebude núdza. Veď 42-ročná herečka má ešte celý život pred sebou.

SITA/AP
SITA/AP

Sandra Bullock

Americkú herečku tento rok označil magazín People ako najkrajšiu ženu sveta. S piatimi krížikmi na krku! Aj to je dôkaz, že Sandra Bullock vie, ako na starnutie. Vrásky dodali Miss špeciálnej agentke dôstojnosť a skúsenosti, pričom jej šarm sa vekom iba znásobil.

SITA/AP
SITA/AP

Rachel McAdams

Nezabudnuteľná úloha vo filme Zápisník jednej lásky ju vryla do sŕdc mnohým slovenským divákom. A možno ju videli aj viackrát, ibaže Rachel rada mení kvôli filmovým rolám účesy. Ako tmavovláska sa objavila v komédii Ako uloviť družičku, v Polnoci v Paríži bola zase blondínka. Možno si herečka farbí vlasy tak často aj preto, aby sa neunudila vlastným vzhľadom. Význam slova starnutie totiž ešte nepozná.

SITA/AP
SITA/AP

Reese Witherspoon

To boli úsmevy, keď sa Reese stala po celom svete známa ako pravá blondínka! V súčasnosti sa Reese snaží získavať trochu vážnejšie úlohy, napríklad ako bola tá posledná vo filme Divočina. V očiach sa jej totiž odzrkadľuje skúsenosť. Vidíš to aj ty? Dospelosť pred filmovými kamerami jej uverili aj kritici, keď ju za spomínanú rolu nominovali na Oscara. O rok oslávi herečka štyridsiatku.

SITA/AP
SITA/AP

Kate Hudson

Šibalský pohľad Kate Hudson má vplyv nielen na jej obsadzovanie (prevažne) do komediálnych úloh, no predlžuje aj jej mladistvý  vzhľad. Desaťročný rozdiel neprináša žiadne šokujúce transformácie, a tak nám zostáva len pozorovať, ako zvládne herečka tú ťažšiu skúšku starnutia, ktorá príde až neskôr. 36-ročnú herečku dnes zaraďujeme medzi hollywoodske stálice, ktoré sa mladej krvi až tak báť nemusia.

SITA/AP
SITA/AP

Jessica Alba

Jessica je doslova benjamínka hereckej scény. Hoci má 34 rokov, vyzerá stále šoubiznisovo čerstvá a nepoškvrnená. Môže hrať naivné dievčiny, obete zločinov či mladé milujúce manželky a všetci jej to uveríme. Jediné, čo ju môže trápiť, je otázka „vyrásť či nevyrásť“. Zatiaľ hlasujeme za druhú možnosť, veď takýto vzhľad jej isto mnohé hviezdy závidia.

SITA/AP
SITA/AP

Angelina Jolie

Angelina – herečka, režisérka a hollywoodska značka. Väčšina jej obdivovateľov tušila, že jej krása raz pominie. No zatiaľ to vyzerá na maximálne pomalý proces, keďže desať rokov sa jej v tvári premietlo naozaj minimálne. Jediné, čo sme si všimli, sú jej ostré črty, lebo Angelina si nedá povedať, že chudnutia už bolo dosť.

SITA/AP
SITA/AP

Johnny Depp

Jeho meno sa medzi ženami šepká so vzrušeným podtónom. Johnny je jednoducho sympaťák, ktorý si vie získať publikum. Na pľaci svojimi nekonečnými filmovými transformáciami, na červenom koberci charizmou a dávkou svetáckeho sexepílu. Vlastne by sme vôbec nevedeli odhadnúť, koľko má rokov. Pri mužoch je to vlastne jedno, tak len taktne naznačíme, že pred dvomi rokmi oslávil polstoročnicu.

SITA/AP
SITA/AP

Penelope Cruz

Nádherné čierne vlasy a podmanivý úsmev sú ozdobou každej ženy. Keď sa to spojí so španielsky genofondom Penelope Cruz vznikne nestarnúca bytosť, ktorá sa náhodne zjavuje a roznáša kúsky svojej aury. Štyridsiatnička by mohla o (ne)starnutí pokojne prednášať. Vyzerá úžasne.

penelope pred a po
SITA/AP Foto: www.imgur.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom