Kate Hudson, známa a úspešná herečka, je 3-násobnou matkou. Čím všetkým sa už preslávila?

Zdieľať
profil Kate Hudson

Kate Hudson sa iba pred pár dňami stala čerstvou 3-násobnou mamičkou. Prečítajte si o nej aj ďalšie zaujímavosti. 

Kto je Kate Hudson

Kate Hudson, celým menom Kate Garry Hudson, patrí medzi najlepšie americké filmové herečky. Odmalička rada tancovala a spievala. V roku 1997 doštudovala strednú školu v Santa Monice a bola prijatá na univerzitu do New Yorku.

Hneď, ako skončila strednú školu, začala hrať vo filmoch. Dá sa povedať, že vtedy sa rozbehla jej úspešná herecká kariéra. Jej prvá známa úloha bola vo filme Voda na púšti, kde stvárnila mladú herečku z malomesta. Zahrala si aj postavu servírky Lorny, ktorá pomáha indiánskemu chlapcovi sa presadiť v jednom miest Oregonu. Pozornosť však začala pútať vo filme 200 Cigarettes z roku 1999, po boku Courtney Love a Bena Afflecka, kde stvárnila postavu Cindy. 

Kate Hudson filmy

Zlom v jej kariére nastal v momente, keď ju obsadili do filmu Na pokraji slávy. Tento film jej vyslúžil v roku 2001 nomináciu na Oscara. V rovnakom roku sa spolu s Richardom Gereom a Helen Hunt objavila vo filme Dr. T a jeho ženy.

V roku 2005 účinkovala netradične v hororovom thrilleri Kľúč, a zožala nečakane veľký úspech. Objavila sa tiež napríklad vo filme Mačacie zlato či v komédii Vojna neviest a v muzikále Nine.

Zaujímavé postavy si zahrala tiež v roku 2014 vo filme Wish I Was Here a Krvavé peniaze. Svoj hlas prepožičala v animovanej rozprávke Kung Fu Panda 3 a v roku 2016 sa pridala k herečkám Jennifer Aniston a Julii Roberts k filmu Deň matiek. Spolu s jej nevlastným otcom Kurtom Russellom sa objavila vo filme Deepwater Horizon: More v plameňoch.

Kate Hudson Instagram

Kate Hudson Instagram aj fanúšikov obohatila o veľmi príjemnú novinku. Len pred pár dňami sa stala trojnásobnou mamičkou. Herečka porodila prvé dieťa, ktoré má s hudobníkom Dannym Fujikawou. Začali spolu chodiť v decembri 2016, po tom, čo boli niekoľko rokov kamaráti.

Do príspevku na svoj Instagram, ktorým privítala na svet dcérku Rani Rose Hudson Fujikawa, napísala: „Rozhodli sme sa pomenovať našu dcéru Rani po jej starom otcovi Ronovi Fujikawa. Ron nám všetkým veľmi chýba, vysvetlila. Naša rodina vám ďakuje za všetku lásku a požehnania.“

Kate je už mamou 14 ročného Rydera, ktorého má s bývalým manželom Chrisom Robinsonom a 7-ročného Binghama, ktorého má so svojím bývalým snúbencom Mattom Bellamym.

Kate Hudson a jej životný štýl

O Kate je známe, že vyznáva zdravý životný štýl a miluje pravidelný pohyb. Odmenou jej je tip-top postavička. Hoci len pred pár dňami porodila, zotavovať sa určite dlho nebude. Už dlhé roky cvičí pilates. Toto cvičenie je zamerané na spevnenie svalstva a je absolútnym základom jej kriviek.

Aj v Colorade, kde Kate vyrastala, bola zvyknutá na prírodu a pohyb vonku. Aj v Manhattane uprednostňuje radšej prechádzku s mp3 v ušiach, akoby mala cestovať autom. Ak je na cestách, v smartfóne má niekoľko obľúbených aplikácií, s ktorými si zacvičí aj v hotelovej izbe.

Žiadne diéty

Kate tvrdí, že žiadnu diétu nikdy nedržala. Jedáva päťkrát denne, väčšinou zeleninové jedlá a hoci nie je vegetariánka, na mäso jej príde chuť len málokedy. Raňajky sú pre ňu dôležité a vždy si dá aspoň niečo malé, aj keď nebola zvyknutá ráno veľa jedávať. Práve raňajky ju zasýtia na dlhý čas. Taktiež nedá dopustiť na kokosový olej. Od odstránenia make-upu, cez pleťový krém až po suché končeky vlasov.

Ak náhodou pocíti stres, bojuje proti nemu jednoducho tancom. Niekedy sa dokonca len tak zamkne v izbe, dá si hudbu poriadne nahlas a tancuje.

Kate Hudson – „Krásne šťastná: Zdravé spôsoby ako milovať svoje telo“

Kate je tiež autorkou knihy „Krásne šťastná: Zdravé spôsoby ako milovať svoje telo“. Ženám v nej radí, aká je pre spokojnosť a vyrovnané psychické zdravie dôležitá sebaláska. Myslí si, že ženy sa príliš súdia. Mali by podľa nej tráviť menej času sledovaním iných na Instagrame a oslavovať to, čo na sebe majú rady.

Zaujímavosti o Kate Hudson

– dátum narodenia – 19. apríl 1979

– miesto narodenia – Los Angeles, Kalifornia, Spojené štáty

– je dcérou hudobníka Billa Hudsona a oscarovej herečky Goldie Hawn, tí sa však rozišli, keď mala Kate len osemnásť mesiacov

– odmalička bola vychovávaná v židovskej viere a neskôr v budhizme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom