Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slávni oteckovia: Muži, ktorých máš doma na plagáte!

sexi oteckovia brad prince will channing josh ryan
10
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA/AP
reklama:
reklama:

Väčšina mužov sa bojí, že keď budú mať dieťa, utrpí tým ich imidž. Je to však úplne naopak. Chlapi s dieťaťom sú pre ženy ako magnet. Veď vďaka otcovstvu môžeme spoznať aj ich nežnú a starostlivú stránku. Navyše, v prípade hollywoodských otcov si dievčatá môžu aspoň zdôvodniť, prečo sa namakaného herca či športovca nepodarilo uloviť im. Dnes je Deň otcov, tak nezabudni pochváliť aj svojho otca. Určite nie je na zahodenie.  *acute* 

David Beckham

Futbalisti sú osobitná kategória. Na trávniku spotení, mužní, silní, no mimo neho mnohí z nich ako reklama na metrosexualitu. David Beckham je už vo futbalovej výslužbe, no v módnych kampaniach stále letí. Tetovania, sympatický úsmev a mužné telo má stále úspech. Navyše, jeho večná láska s ex-spajksou Victoriou je naozaj dojímavá. Ich štyri nádherné detičky, ktoré zdedili ich „pekný gén“ sú dôkazom.

Channing Tatum

Keď tancoval v Let´s Dance, ženy si ho obľúbili. Keď hral romantických miláčikov, ženy ho milovali. Keď ukázal svoje vypracované telo vo filme z prostredia striptérov Magic Mike, ženy slintali. A slintajú doteraz. Channing Tatum patrí k sladkým hollywoodskym chlapcom, no v súkromí je už 6 rokov ženatý s tanečníčkou Jennou Dewan. Radosť im už dva roky robí dcérka Everly.

SITA/AP
SITA/AP

Brad Pitt

Herec bol najprv hollywoodsky lámač sŕdc, dnes je predovšetkým vzorný tatko. S manželkou Angelinou Jolie vychovávajú 3 synov a 3 dcéry.

SITA/AP
SITA/AP

Ryan Gosling

Ďalší krásavec, pri ktorom ženy občas zabúdajú sledovať dej filmu. Pamätáš na Zápisník jednej lásky? V minulosti randil s herečkou Emmou Stone, no ich zaľúbené fotografie sú už len spomienkou. Aktuálnou partnerkou a matkou jeho dieťaťa je totiž ďalšia kolegyňa z brandže Eva Mendes. Mimochodom, jeho dcérka sa volá Esmeralda – že by mal nejakú slabosť na ženy s menom na E?  *acute*

SITA/AP
SITA/AP

Ben Affleck

A je tu ďalší sympaťák z filmových plátien.Desaťročné manželstvo s Jennifer Garner mu prinieslo tri deti, ktoré sa však snaží pred médiami chrániť. Ben je statný chlap a charizmy má na rozdávanie.

SITA/AP
SITA/AP

Matt Damon

Okrem hrdinov zachraňujúcich svet hráva Matt čoraz častejšie na filmových plátnach roly otcov. Dôvod? Neskutočne mu to pristane. Otec štyroch dcér sa v otcovstve skrátka našiel. Ako vzorného tatina si ho môžeš pamätať napríklad zo snímky Kúpili sme ZOO.

SITA/AP
SITA/AP

Josh Duhamel

Americký herec vychováva so speváčkou Fergie ich (zatiaľ) jediného potomka – syna Axla Jacka. Rodinný život si naplno užíva a s potomkom ho často vídať aj na fotkách v médiách. Veď každý chlap túži zanechať po sebe syna, či?

SITA/AP
SITA/AP

Princ William

Dvojnásobný britský kráľovský tatino je vždy, keď sa narodí ďalší dedič kráľovskej rodiny, ostro sledovaný. Je otcom syna Georga a dcéry Charlotte. Jeho starosvetský šarm a gentlemanstvo skvele dopĺňajú jeho šarmantnú manželku.

SITA/AP
SITA/AP

Chris Hemsworth

Má len niečo po tridsiatke a už stihol tri deti. Modrooký herec väčšinou stvárňuje akčných hrdinov, no vďaka svojmu statusu sa môže na záchrancu sveta hrať aj doma. Pre svoje deti je isto ten najväčší a najlepší.

SITA/AP
SITA/AP

Justin Timberlake

Spevák a herec našiel pravú lásku v náruči herečky Jessicy Biel, ktorá mu na začiatku roka porodila synčeka Silasa. Šepká sa, že je k svojmu synovi až prehnane starostlivý. Netreba to preháňať, ocino!  *acute*

SITA/AP
SITA/AP
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

reklama:
reklama:
reklama: