Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dnes je Medzinárodný deň súrodencov! Koho majú doma celebrity?

surodenci
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA/AP
reklama:
reklama:

Súrodenci sú darom i prekliatím. Bratia či sestry nám celé detstvo pijú krv a potom zistíme, že sú nenahraditeľní a máme v nich najlepších kamarátov. Dnes je Medzinárodný deň súrodencov a so svojimi bratmi a sestrami sa podelili aj známe tváre.

Miley Cyrus má dokopy päť súrodencov. Jej nevlastného brata Codyho môžeš poznať zo seriálu Hannah Montana, kde hral so svojou slávnejšou sestrou.  *blum*

Sibling Day @brandicyrus @tracecyrus @braisoncwukong pre @noahcyrus

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Reese Witherspoon má zase veľkého brata. Zdá sa, že je s ním sranda.  :-)

Love you Big Bro? you always were and still are my best audience! #nationalsiblingday

A photo posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Kate Hudson to má tiež so súrodeneckými vzťahmi trochu zložité, keďže jej rodičia sa krátko po jej narodení rozviedli a začali nové životy, z ktorých vzišli nové deti. A tak má vždy po ruke nejakého brata.  *good*

Jessica Alba a jej brat mali už v detstve naozaj hĺbavé pohľady. Ak máš dilemu, kto je kto, Jessica je tá väčšia.  *acute*

Happy #NationalSiblingsDay @joshuaalba #fbf

A photo posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Ashley Tisdale má zjavne v rodine blond diagnózu, takže je stále zábava.  :-)

Throwing it back to when I had bangs and me and my sis were littles #happynationalsiblingday @mikaylas_mom

A photo posted by Ashley Tisdale (@ashleytisdale) on

Do rodinného archívu načrela aj Kylie Minogue. Jej sestre chválime trendy podkolienky.  :-)

#nationalsiblingday @danniiminogue (and our amazing bro!!!!) ???

A photo posted by Kylie Minogue (@kylieminogue) on

Lucy Hale vyzerá na fotkách z detstva akoby mala japonské korene. Lucy je od svojej sestry mladšia.  :-)

Happy National siblings day Magssss. Thanks for putting up with my crazy ass since forever.

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Čo ty a tvoji súrodenci?  :-)

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 11. apríla 2015Zdroj Instagram, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: