Od svadby neuplynul ani rok a teraz... ROZCHOD!

Zdieľať
Miley Cyrus a Liam Hemsworth
Foto: SITA

Od ich rozprávkovej svadby neubehol ani rok, no hollywoodska dvojica Miley Cyrus a Liam Hemsworth sa rozišli. Informácie, ktoré priniesol magazín People,potvrdil aj speváčkin hovorca. Dvojica nikdy nemala ideálny vzťah a prešli si množstvom problémom. Raz sa už dokonca rozišli, bolo to v čase, kedy sa speváčka akoby utrhla z reťaze a predvádzala lascívne obdobie svojej kariéry.

Potom sa však upokojila práve po návrate k svojmu partnerovi, s ktorým sa v decembri minulého roka rozhodli zobrať. Teraz je ich láske koniec a predstaviteľka Hanny Montany bude čoskoro opäť slobodnou ženou. „Liam a Miley sa rozhodli ísť každý svojou cestou. Stále sa vyvíjajú, menia sa ako partneri aj ako jednotlivci. Obaja sa rozhodli, že je to tak najlepšie. Teraz sa chcú sústrediť na seba a svoje kariéry. Stále sa s láskou budú starať o všetkých domácich miláčikov, ktorých spolu majú,“ povedal speváčkin hovorca.

Či ide teda iba o pauzu, alebo definitívny koniec vedia len oni dvaja. Miley je momentálne v Taliansku, kde jej spoločnosť robí neznáma blondínka. A vyzerá to tak, že k sebe majú naozaj blízko. Speváčka sa pritom svojou bisexualitou nikdy netajila. V minulosti prežila románik s modelkou Stellou Maxwell.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom