4 prírodné kúpaliská v Bratislave

Zdieľať
Sni mka obrazovky 2018 04 28 oa22.38.39.jpg

Ani vy sa už neviete dočkať leta, letných prázdnin a osvieženia sa vo vode? Ak máte radi prírodné kúpaliská, tak tieto 4 kúpaliská v Bratislave sa vám budú určite páčiť.

Kuchajda

Areál Kuchajdy sa nachádza sa v blízkosti železničnej stanice Bratislava-Nové Mesto a obchodného centra Polus City Center. V areáli Kuchajdy sa nachádzajú aj viaceré športoviská ako futbal, preliezky, plážový volejbal či pingpong. V minulosti sa tam neodporúčalo kúpať, no v posledných rokoch patrí aj toto prírodné kúpalisko k obľúbeným a vyhľadávaným.

Veľký draždiak

Nachádza sa v Petržalke, medzi Chorvátskym ramenom a areálom Nemocnice sv. Cyrila a Metoda. V lete sa tam ľudia kúpu, jazdia na vodných bicykloch a kajakoch. Často okolo jazera vidieť bežcov, ktorí tam majú bežeckú dráhu.

Vajnorské jazerá

Vajnorské jazerá sú tvorené dvojicou umelých jazier, veľkým a malým, ktoré sú prepojené kanálom. Nachádzajú sa v blízkosti jazera Zlaté piesky.

Rusovské jazero

Rusovské jazero sa nachádza v Rusovciach, na okraji Lužných lesov. Toto jazero je vyhľadávané najmä cyklistami a korčuliarmi, keďže je situované priamo pri cyklistickej ceste, pri hrádzi.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom