Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

4 skvelé filmy herca Seana Penna, ktoré by mal vidieť každý

Sni mka obrazovky 2018 05 13 oa18.04.06.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Hollywood je plný skvelých hercov či herečiek, ktorí dokazujú svoj talent v nejednom filme. Medzi veľmi talentovaných a úspešných hercov patrí aj herec Sean Penn, ktorý zahviezdil vo viacerých známych filmoch. Už ste tieto filmy videli?

Ja som Sam

Herec si v tomto filme zahral postavu Sama Dawsona, za túto rolu bol nominovaný aj na Oscara. Stvárnil tu starostlivého otca, ktorý miluje svoju dcéru Lucy (Dakota Fanning) a cíti sa byť tým najšťastnejším chlapom pod slnkom. Problém je v tom, že jeho mentálny vývoj sa zastavil zhruba na úrovni sedemročného dieťaťa. Samovi sa darilo s pomocou priateľov prekonávať všetky úskalia otcovstva. Ako dopadne jeho príbeh, keď sa objaví na scéne sociálny pracovník, ktorý mu bude chcieť jeho dcérku vziať?

Milk

V tomto životopisnom filme herec stvárnil človeka, ktorý je dodnes považovaný za jedného z najväčších mučeníkov americkej histórie. Za svoju sexuálnu orientáciu zaplatil tým najcennejším, vlastným životom, pretože v roku 1978 bol na Harveyho Milka spáchaný atentát. Už ste tento životopisný film videli?

21 gramov

V tomto filme si herec zahral univerzitného profesora Paula Riversa. Jeho manželkou bola Mary (Charlotte Gainsbougová). Vo filme nachádzajú svoj vzťah na neistej hranici medzi životom a smrťou. On je totiž smrteľne chorý a čaká na transplantáciu srdca, zatiaľ čo ona sa snaží vďaka umelému oplodneniu počať jeho vlastné dieťa. V tomto filme je prepojených viacero osudov ľudí, ktoré na prvý pohľad so sebou nesúvisia, no postupne sa odhaľujú prekvapivé skutočnosti.

Strom života

Ústrednou témou filmu je boj dvoch princípov. Konflikt sily a lásky, nemilosrdnej, často krutej prírody a dobra, ľudského dobra. V tomto filme plného posolstva si okrem Seanna Penna zahralo viacero známych hercov či herečiek, okrem iného aj Brad Pitt.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 14. mája 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: