Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

6 filmov Kate Winslet, ktoré sa určite oplatí vidieť

Sni mka obrazovky 2018 04 28 oa22.06.50.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Herečka Kate Winslet svoj herecký talent predviedla už v nejednom skvelom filme. Nerobí jej problém zahrať si v rodinnej komédii, no cudzia jej nie je ani taká dráma. Vybrali sme 6 filmov, v ktorých táto herečka stvárnila hlavnú úlohu a dokázala, že patrí k tým najlepším hereckým hviezdam a profesionálom. Máte radi túto herečku?

Titanic

V tomto kultovom filme si herečka zahrala spolu s hercom Leonardom DiCapriom. Úspech tohto filmu im zabezpečil rýchly vzostup v ich kariére. Film približuje príbeh lode Titanic a tragickej udalosti, ktorá nasledovala po zrážke lode s ľadovcom.

Predčítač

V tejto romantickej dráme si zahrala herečka úlohu ženy, ktorá strávila leto plné lásky a vášne s chlapcom, ktorý bol o nej o polovicu mladší. Po rokoch sa stretávajú znovu, no ani jeden z nich nečakal, že to bude práve na súde.

Núdzový východ

Kate Winslet a Leonardo DiCaprio sa po dlhých 11 rokoch opäť stretávajú na jednom plátne, aby ukázali ako sa im podarilo herecky dospieť od Titanicu. Už ste tento film videli?

Večný svit nepoškrvnenej mysle

Ide o americký film, v ktorom sa prelýnajú prvky, ktoré sú typické pre romantické filmy, science fiction, nelineárlne rozprávanie a neosurrealistický spôsob preskúmavania vlastných myšlienok. Herečka si tu zahrala so známym hercom Jimom Carreym.

Prázdniny

V tejto romantickej komédii si herečka zahrala s viacerými úspešnými hereckými hviezdami. Dej filmu približuje to ako si hlavné postavy, dve ženy, vymenia na pár týždňov svoje domovy a to ako im to zmení životy.

Hora medzi nami

Dej  tejto drámy z roku 2017 približuje príbeh dvoch náhodných spolucestujúcich, muža a ženu, ktorí sa s malým lietadlom zrútia uprostred zasnežených hôr. Po čase sa v týchto extrémnych podmienkach medzi nimi vytvorí silné puto. Pomoc nechodí, a tak sa vydajú na nebezpečnú a ďalekú cestu naprieč divočinou. Ako to dopadne?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 1. mája 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: