Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

5 filmov Gwyneth Paltrow, kde ukázala svoj herecký talent

Sni mka obrazovky 2018 04 24 oa16.53.55.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Americká herečka Gwyneth Paltrow patrí k hereckým hviezdam posledných rokov a svoj herecký talent predviedla už v nejednom skvelom filme. Nerobí jej problém zahrať si v rodinnej komédii, no cudzia jej nie je ani taká dráma. Vybrali sme 5 filmov, v ktorých táto herečka stvárnila hlavnú úlohu a dokázala, že patrí k tým najlepším hereckým hviezdam a profesionálom. Máte radi túto herečku?

Letuška 1. triedy

V tejto komédii si herečka zahrala postavu Donny, ktorá má vysoké ambície. Sníva o atraktívnom a romantickom povolaní, chce sa stat totiž letuškou prvej triedy na medzinárodných linkách. Pre svoj sen je ochotná urobiť čokoľvek, no cesta k naplneniu sna nie je vôbec ľahká. Podarí sa jej to nakoniec?

Dôkaz

Napriek tomu, že herečku je skôr vidieť v komédiách, pri tomto filme urobila výnimku a ukázala, že vie hrať aj v takýchto typoch filmov. V tejto dráme si zahrala dcéru, ktorá prichádza pomáhať svojmu umierajúcemu otcovi, skvelému profesorovi matematiky, ktorý stráca svoj kontakt s realitou.

Country Strong

V tejto hudobnej dráme si herečka zahrala speváčku country, ktorá sa bude snažiť o svoj comeback. Do jej života prichádza aj skladateľ country piesní, a problémy nenechajú na seba dlho čakať.

Emma

V tejto romantickej komédii herečka stvárnila postavu Emmy. Ide o peknú, múdru a spokojnú ženu, ktorá sa však trošku nudí a tak sa rozhodne, že svojim kamarátom a známym nájde lásku. Ako tento jej plán dopadne?

Ťažko zamilovaný

Pri tomto filme nebude núdzu a vtipné situácie, hlavnú postavu si zahral herec Jack Black. Ten na smrteľnej posteli sľúbil otcovi, že bude randiť len s naozaj krásnymi ženami, aj keď on sám nepatrí medzi tých najkrajších. Všetko sa zmení, keď mu v jeden deň guru zmení pohľad na svet a on začne vidieť vnútornú krásu žien. A zamiluje sa do rozmernej Rosemary, ktorú hrá práve G. Paltrow.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor rhDátum 27. apríla 2018Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: