ŠKANDÁL manžela Simony Krainovej: Karel Vágner má obrovské dlhy a exekúcia na účtoch!

Zdieľať
Simona Krainová, Karel Vágner
Simona Krainová, Karel Vágner Foto: www.instagram.com

Na sociálnych sieťach to vyzerá, aký dokonalý život vedú, no v skutočnosti je zdá sa všetko inak. Reč je o českej modelke Simona Krainovej a jej manželovi Karlovi Vágnerovi. O podnikateľovi, ktorého korene siahajú na Slovensko sa totiž prevalil obrovský škandál. Nikto by totiž netušil, že má navonok úspešný biznismen finančné problémy. A rozhodne nejde o zanedbateľnú sumičku.

Súdny exekútor mu totiž podľa medializovaných informácií obstavil účty a zablokoval na nich 49 tisíc eur. A to rozhodne nie je malý peniaze ani pre takú dvojicu, akou je Krainová a Vágner. Nikto by pritom pri pohľade na ich Instagram nepovedal, že majú dlhy čo i len jedno euro. Prezentujú sa totiž okázalým životným štýlom, nechýbajú dovolenky na Miami, či v Južnej Amerike, výlety na Kanárske ostrovy, či rodinné chvíle na Zanzibare. Informáciu o obrovských dlhoch podnikateľa priniesol ako prvý český web super.cz, ktorý navyše tvrdí, že problémy má kvôli Vágnerovi aj jeho manželka.

To však samotný podnikateľ popiera, tvrdí, že sa to jeho manželky nijako nedotklo. „Simony sa to netýka, máme rozdelené majetky,“ povedal online portálu Vágner. Aby demonštrovali, že sú u nich nejaké problémy, objavili sa v sobotu aj na finále českej verzie Let’s Dance ruka v ruke. Tam boli podporiť Vágnerovho brata, ktorý bol vo finálovej trojke. Zaujímavosťou je, že jeho problémy s exekúciou siahajú až k nám na Slovensko. Ide totiž o spor ohľadne módnej televízie Fashion TV, ktorú kedysi Vágner spoluvlastnil.

„Je to vyvrcholenie mojich interných sporov s bývalým spoločníkom. Ide o 15 rokov starú záležitosť ohľadne Fashion TV. Verím v to, že nakoniec dospejeme k dohode. Riešime vyrovnanie s niektorými spoločnosťami. Pristupujem k tomu racionálne,“ doplnil Vágner. To je síce úctihodné, otázkou však ostáva, prečo k tomu pristupuje racionálne až teraz, keď ide o 15 rokov starý spor. Mal predsa dostatok času na to, aby svoje problémy s financiami vyriešil dávno predtým. Nejde navyše o jeho prvý prúser. Už pred 8 rokmi prasklo, že mu exekútor obstavil účty. Podľa podnikateľa malo ísť o penále a nešlo o veľkú sumu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom